Google kuria du savo Blockchain projektus
0Shares

Šią savaitę Google pranešė apie du atskirus Blockchain projektus ties kuriais dabar dirba: Apsaugą nuo įsilaužimų ir debesų operacijų platformą.

Pagal patentą, kuris buvo pateiktas 2017 rugsėjo mėnesį, planuojama sukurti vadinamą “įslaptintą” žurnalą Blockchain pagrindu.

Tuo pačiu metu Google Alphabet kompanija siekia panaudoti technologiją, kad sukurtų skaidrią audito peržiūros platformą, kuri apsaugotų nuo įsilaužimų.

Google šį mėnesį uždraudė visas reklamas su kriptovaliutomis ir ICO Google Adwords platformoje, kaip tai padarė socialinis tinklas Facebook sausį ir netolimoje ateityje planuoja Twitter.

Kadangi kriptovaliutos labai dažnai yra Blockchain platformų dalis, Google naujoji reklamos politika taip pat apriboja AdWords skelbimo turinį. Daugelį stebina kompanijos sprendimas blokuoti kriptovaliutų reklamas ir tuo pačiu kurti savo blockchain projektus.

Tačiau Blockchain entuziazmas vis tiek atrodo nepalenkiamas, Alphabet Inc. taip pat ketina išleisti platformos balta etiketę kitoms įmonėms, kurios praeis “patikimumo patikrą”.

mes turime atskiras grupes žmonių, kurie tiria potencialius Blockchain panaudojimo būdus, tačiau dar anksti kalbėti apie bet kokius galimus naudojimo būdus ar planus

Tuo tarpu JAV patentas detaliau suplanuoja daugiau techninio pobūdžio planus, besiremiančius informacijos vientisumo stebėjimu naudojant dvi nepriklausomas blokavimo grandines.

0Shares