FedEx CEO: Blockchain technologija gali tapti revoliucija pramonėje
0Shares

 

  • “FedEx” generalinis direktorius ir įkūrėjas sakė “Consensus” konferencijoje Niujorke, kad “Blockchain” yra tolesnės jo įmonės veiklos kryptis.
  • Logistikos gigantė ketina pirmiausia įdiegti technologijas savo krovininiuose laivuose

“FedEx” įkūrėjas ir generalinis direktorius Fred Smith šiandien dar kartą patvirtino “Blockchain” technologijos integraciją į kompaniją, teigdamas, kad “Blockchain” technologija turi potencialo tapti revoliucija pramonėje.

Logistikos kompanijos vadovas šiandien kalbėdamas “Consensus 2018” konferencijoje Niujorke teigė, kad mano, kad ši technologija yra būdas pramonei išlaikyti savo pranašumus naujame skaitmeniniame amžiuje.

Paaiškindamas “didžiulę trintį”, su kuria susiduria kompanijos dėl nesuderintų taisyklių ir standartų skirtingose ​​jurisdikcijose, jis paaiškino, kad:

Tarpvalstybiniam siuntų siuntimui, reikalingas ‘pasitikėjimas’ kiekviename siuntime. Blockchain turi potencialą pirmą kartą suteikti patikimą informaciją kiekvienam.

Kompanija mato Blockchain kaip sprendimą problemoms, su kuriomis logistikos ir laivybos pramonė susiduria. Iššūkius susijusius su žinojimu apie kiekvieną tiekimo grandinės etapą ir iš kur viskas ateina.

“FedEx” CIO Robert Carter, taip pat kalbėdamas paaiškino, kad kompanija pirmą kartą integruos technologiją krovininiuose sektoriuose:

Mes transportuojame 12 milijonų siuntų per dieną ir daugiau, skaičius dvigubėja per piko sezonus. Mes visiškai tikime šia technologija ir dabar atrodo prasminga ir naudinga integruoti ją į mūsų krovinių pasaulį.

0Shares