bitwala
0Shares

Vokiečių startuolis, paremtas blockchain technologija, mokėjimų paslaugų operatorius Bitwala pranešė, kad išleidžia pirmąjį kripto banką skirta Vokietijos piliečiams. Planuose pilnai funkcionuojančios sąskaitos, tarptautiniai banko numeriai (IBAN), SWIFT ir MasterCard kredito kortelės.

Vokietijos federalinė finansų priežiūros institucija (BaFin) šiuo metu tikrina paraišką projektui patvirtinti. Mokėjimo paslaugų tiekėjas pabrėžia, kad Vokietijos indėlių draudimas apsaugo klientų lėšas iki 100 000 eurų.

Paslauga pavadinta “blockchain bankininkystė” ,Bitwala klientams siūlys išsamų prekybos ir mokėjimo paketą su Bitcoin ir kitomis kriptovaliutomis. Į paslaugas taip pat įtraukta banko sąskaita, įprasti banko pervedimai ir kredito kortelių naudojimas.

Tai antrasis Bitwala bandymas pasiūlyti kriptovaliutų kredito korteles. Ankstesni planai buvo sustabdyti, kai Visa nutraukė operacijas su debeto kortelės paslaugų tiekėju Wavecrest. Beveik visi kriptovaliutų kortelių tiekėjai kenčia nuo kokių nors didžiųjų kredito kortelių korporacijų apribojimų.

Šveicarijos startuolis Volines buvo priverstas visiškai uždaryti savo veiklą, nes pagrindiniai kortelių tiekėjai atsisakė bendradarbiauti.

0Shares