Apple pradeda naudoti Ripple (XRP) tarpbankiniams pavedimams
0Shares

Atrodo, kad kriptovaliutos rinka dar kartą yra ant steroidų. Bitcoin (BTC) jau perkopė 8100 JAV dolerių ribą; Ethereum (ETH) dabar kainuoja virš 500 JAV dolerių; Ripple (XRP) prekiaujama po 0,67 JAV dolerio; Bitcoin Cash (BCH) po 774 JAV dolerius ir Litecoin (LTC) prekiaujama 131 JAV dolerį.

Tarp visų rinkos įspūdžių yra žinia, kad “Apple Pay” įdiegė Ripple Interledger protokolą. Pagal skelbimą, atnaujinimas bus išleistas per “Safari” naršyklę, naudojant “macOS11.1” ir “iOS11.1”. Tai yra atitinkamai “Mac” kompiuterių ir “iPhone” operacinės sistemos. “Interledger” integracija rodo “Apple Pay” galimybes priimti kriptovaliutas artimiausioje ateityje. Tai reiškia, kad “Apple Pay” vartotojai netolimoje ateityje galės naudoti kriptovaliutas reguliariems pirkimams.

Kas yra Ripple Interledger protokolas?

Interledger yra atvirojo protokolo rinkinys mokėjimams siųsti iš skirtingų “knygų”. Kaip ir interneto maršrutizatoriai, jungtys perduoda pinigų paketus per nepriklausomus mokėjimo tinklus. Atvira architektūra ir minimalus protokolas įgalina bet kokios vertės pernešimo sistemos sąveiką. “Interledger” nėra susietas su jokia įmone, blockchain ar valiuta.

Tai reiškia, kad “Interledger” gali naudotis net bankai ir kiti mokėjimo atsiskaitymų sprendimų tiekėjai. Tai leidžia skirtingoms sistemoms bendrauti tarpusavyje taip, kaip iki šiol bendradarbiauja bankai. Mokėjimų siuntimas visame pasaulyje trunka kelias dienas. Kaip sakė Brad Garlinghouse per “Bloomberg” interviu, buvo lengviau supakuoti pinigus į krepšį ir fiziškai nuskristi į kitą banką.

0Shares