29Shares

JAV valstija Vajomingas įvedė kriptovaliutų teisės aktus Parlamente, kuriais siekiama užtikrinti teisinį aiškumą vis dar besikuriančioje rinkoje. Tai galėtų būti didžiulis žingsnis siekiant priimti ir plačiau naudoti tokias kriptovaliutas kaip Bitcoin ar kitas. Šiais teisės aktais Vajomingas siekia tapti kriptovaliutų rojumi, pozicionuodamas save kaip žiūrinti į ateitį valstija, kuri reaguoja į augančios rinkos poreikius. Malta ir Estija jau suvokė blokų grandinės technologijos potencialą. Vajomingo pirmojo rajono senatorius Odgenas Driskilis pasakė:

“Kriptovaliutų įteisinimas, paverstų Vajomingą blokų grandinės technologijos tautos Silicio slėniu, o galbūt ir visu pasauliu.”

Vajomingo valstija rodo vis didesnį susidomėjimą blokų grandinės technologija, kviečia įmones įsikurti šalyje. 2019 metų Spalio 12 dieną buvo priimti du teisės aktai, skirti reguliuoti kriptovaliutų rinką. Naujieji teisės aktai apie kuriuos pranešė Forbes, turi keletą naujovių, dėl kurių daugelis atkreipė dėmesį į kriptovaliutas. Šis įstatymas pradedantiesiems suteikia teisinį statusą skaitmeninėms valiutoms, pavyzdžiui bitkoinui, kuriam būtų taikomi tokie pat įstatymai, kaip ir įprastiems pinigams.

Antra, įstatymo projektas dar labiau sustiprina skaitmeninio turto pripažinimą ir leidžia bankams stebėti kriptovaliutas ir prireikus, taikyti tam tikrus teisinius veiksmus.

Šis reguliavimas sukuria naują viltį, daugeliui kriptovaliutų projektų ir blokų grandinės technologijos atstovų, kurie liko nusivylę, dėl to kad nėra aiškumo iš vyriausybės. Šis įstatymas, jei jis bus priimtas, sudarys pagrindą būsimiems teisės aktams įgyvendinti.

29Shares