Ukraina ketina legalizuoti kriptovaliutas
2Shares

Ukrainos vertybinių popierių biržos pirmininkas Khromaev nori legalizuoti “keletą” kriptovaliutų ir siūlo tai padaryti kitame Ukrainos finansinio stabilumo tarybos posėdyje.

Buvo pranešta, kad Ukraina, pradės oficialias kriptovaliutos įteisinimo procedūras, kai susipažins kokią įtaką kriptovaliutos turėjo pasauliui. Prieš keletą dienų Khromaev, kuris yra Ukrainos nacionalinės vertybinių popierių ir akcijų rinkos komisijos (NSSMC) pirmininkas, taip pat Vystymosi strategijos ir akcijų rinkos ekonomikos analizės komiteto vadovas, mano, kad kriptovaliutos rinka turės turės didžiulę įtaką finansų sistemai ir taps neatskiriama jos dalimi.

Finansų reguliuotojai turi prisitaikyti ir kurti teisines deklaracijas spręsti problemoms.

Kaip šalis, Ukraina turi skirtingą nuomonę apie kasdienį Bitcoin ir kitų kriptovaliutų naudojimą, tačiau centrinis bankas svarstė galimybę sukurti savo nacionalinę kriptovaliutą – Grivinos, skaitmeninę versiją. Praėjusiais metais jie susidūrė su kritika, kai keli politikai atskleidė savo asmeninius Bitcoin turtus, kurie siekė šimtus milijonų dolerių.

Khromaev mano, kad reikia dabar kažką daryti ir gali būti per vėlu laukti tarptautinių reguliavimo standartų. Turi būti įdiegtos nacionalinio lygmens teisinės sistemos ir tai bus ką jis pateiks per kitą valdybos susitikimą.

Atsižvelgiant į visus dalykus, aš manau, kad yra labai protinga išnagrinėti kelių kriptovaliutų pripažinimo klausimą. Jas priimti kaip finansinę priemonę, suformuluoti būdus, leidžiančius sąveikauti su jais ir pradėti procedūras, skirtas sukurti tinkamas teisines sistemas.

Jei šie planai bus sėkmingi ir vykdomi, kriptovaliutos politika bus labai skirtinga nuo Rusijos, kur buvo pranešta, kad valdžios institucijos ketina taikyti naudojimo apribojimus kaip dalį naujų įstatymų, kurie bus išleisti liepos mėnesį.

2Shares