Programuotojas nusipirkęs Bitcoinų už $115 juos iškeitė į Lamborghini

Programuotojas nusipirkęs Bitcoinų už $115 juos iškeitė į Lamborghini
0Shares

Galimybė sau leisti vieną iš brangiausių automobilių pasaulyje rodo ne tik kriptovaliutos savininkų statusą, bet taip pat įrodo, kad kriptovaliutos turi realią vertę.

Bitcoin pasaulyje Jūs tikrai nesate laikomas turtingu, jei negalėsite sau leisti įpirkti “Lamborghini”. Įsigyti super automobilį tapo pagrindiniu tikslu tarp kriptovaliutos bendruomenės narių.

2017 m. Prabangių automobilių gamintojas pasiekė rekordinį pardavimų rodiklį, pristatydamas 3815 automobilius savo klientams visame pasaulyje. Palyginus su praėjusiais metais, kompanijos pardavimai išaugo 10 proc. Nuo 3457 iki 3815 vienetų. 

Internete sklinda juokeliai apie naujas monetas, kurios žada atnešti milžinišką pelną ir “Lamborghini”. Yra net svetainė, vadinama “When Lambo“, kuri leidžia Bitcoin ir kitos kriptovaliutos savininkams įvertinti, ar turima kriptovaliuta yra pakankamai aukštai, kad jie galėtų įsigyti super automobilį.

Praeitą rudenį 35 metų programuotojas iš Atlantos, Peter Saddington, sumokėjo 45 Bitcoinus, kad įsigytų 2015 m. “Lamborghini Huracan”, kurio vertė siekia apie 200 000 JAV dolerių. Saddington “Lamborghini” įsigyjo už mažiau nei 115 JAV dolerių, kai 2011 m. Jis nusipirko Bitcoinų po 3 dolerius už monetą.

Peter Saddington yra “VinWiki”, Atlantoje įsikūrusio startuolio įkūrėjas, kuris siūlo automobilių istoriją naudotų automobilių įrangai. Taip pat turi skaitmeninės valiutos forumą “The Bitcoin Pub” ir du “YouTube” kanalus apie kriptovaliutą.

Aš esu ilgalaikis investuotojas arba HODLer“, – sakė Saddingtonas “Aš laikiau nuo 2011 m. kiek tik galėjau“. Jis pridūrė, kad penkerius metus kiekvieną penktadienį nusipirkdavo Bitcoinų.

Lambo pirkimas su Bitcoinu yra įrodymas, kad jis gali būti naudojamas tikriems sandoriams, pirkti tikrai įdomius dalykus”, – sakė “Yahoo Finance” praėjusiais metais Saddington. “Tai naudoja ne tik nusikaltėliai“.

Saddington tiesiogiai pervedė Bitcoinus pardavėjui, įskaitant 7,95 dolerio sandorio mokestį ir pardavimo mokestį grynaisiais.

Aš buvau šiame versle pakankamai ilgai, kad jau niekas nebestebina“, – teigė “MotorCars” generalinis direktorius Brandon Saszi, kuriame Saddington įsigijo savo automobilį. Vienintelis dalykas, kurį galvojate, -“O kad aš būčiau nusipirkęs nusipirkęs Bitcoinų po 3 dolerius..”

“Lamborghini” generalinis direktorius Kalifornijoje, Pietro Frigerio, pranešė, kad užregistravo automobilių pardavimų augimą, nes Bitcoin kaina parodė vertės augimą. Pasak Frigerio, gruodžio mėnesį buvo virš 10 sandorių, susijusių su virtualiais pinigais, kai Bitcoin kaina pakilo daugiau nei 19 000 JAV dolerių.

Ši tendencija įrodo, kad Bitcoin yra ne tik skaitmeninė valiuta, bet ir realūs pinigai, kuriuos galima panaudoti nekilnojamojo daikto, pavyzdžiui, automobilio ar namo įsigijimui.

0Shares