malaizijos policija
0Shares

Malaizijos policija sulaikė 9 asmenis, kurie dalyvavo bitcoin kasimo įrenginių vagystėje, vertė – 250 tūkst. JAV dolerių.

Vis daugiau žmonių įsitraukusių į kriptovaliutų veiklą tampa nusikaltimų aukomis. Dabar nei kasimo įrenginiai nebėra saugūs. Policija, Serdango mieste, neseniai suėmė 9 žmones, kurie buvo įsitraukę į organizuotas tokios įrangos vagystes.

Policija pranešė, kad gavo 5 atskirus pranešimus apie pavogtus bitcoin kasimo įrenginius. Vagystės buvo įvykdytos nuo sausio 17 iki vasario 16 d. Serdango mieste.

PAVOGTA DAUG ĮRENGINIŲ

Vagystės mąstas išties įspūdingas. Iš viso buvo pavogtos 153 kasimo mašinos ir maitinimo šaltiniai, kurių vertė 1 mln. RM (250 000 JAV dolerių).

Policija rimtai reagavo į tokias kompiuterinės įrangos vagystes. Serdango policijos viršininko pavaduotojas Megat Mohamad Aminuddin Alias pažymėjo:

“Buvo suburta atskira grupė tirti tokio tipo vagystėms.”

Policijai pavyko sugauti nusikaltėlius, kai jie bandė parduoti pavogtą įrangą Facebooke. Iš viso policijai pavyko sugrąžinti 57 įrenginius. Atgautos įrangos vertė 500 000 RM (125 000 JAV dolerių).

NUSIKALTĖLIAI SUGAUTI

Policija suėmė 9 įtariamuosius per 6 reidus Selangoro, Klango slėnio, Kučingo ir Sarawako. Įtariamieji yra visi vyrai ir jų amžius svyruoja tarp 20 ir 40. Visi jie prisipažino dėl nusikaltimų.

Pareigūnai vis dar ieško vieno įtariamoji, kuris yra pagrindinis grupuotės veikėjas. Policija turi jo pirštų antspaudus iš nusikaltimo vietos.

0Shares