PayPal pateikė patentą skirta pagreitinti kriptovaliutos mokėjimus

paypal
0Shares

PayPal pateikė patentą sistemai, skirta pagerinti kriptovaliutos mokėjimų greitį.

Dokumentas pateiktas JAV patentų ir prekės ženklų tarnybai (USPTO) kovo 1 dieną rodo, kad mokėjimų milžinas sukūrė sistemą, per kurią siuntėjai ir gavėjai gali apsikeisti asmeniniais raktais, o ne siunčiant monetas per tinklą tradiciniais būdais.

Šiuo metu Bitcoin blokai išgaunami maždaug kas 10 minučių, o tai reiškia, kad vartotojai turi taip ilgai laukti, kol jų sandorius “patvirtins” tinklas.

Ištrauka iš dokumento:

“Daugelyje sandorių 10 minučių laukimo laikas yra per ilgas mokėtojams ar gavėjams, todėl vietoje to jie nuspręs atlikti sandorį naudodamiesi tradiciniais mokėjimo metodais, o ne virtualia valiuta. Tokie nesklandumai sulėtina kriptovaliutų naudojimą, nepaisant jų privalumų. “

Nors daugybė kriptovaliutų siekia išspręsti šia problemą sutrumpindami bloko laiką, vartotojams vis dar taikomi didesni mokesčiai ir lėtesnis patvirtinimo laikas, kai tinklai tampa perpildyti.

PayPal pasiūlyta sistema automatiškai sukuria kelias papildomas pinigines savo klientams – pinigines, kurių privačius raktus galima sujungti ir perduoti, kad atitiktų bet kurią norimą mokėjimo sumą. Tai, pasak patento, “praktiškai pašalins” patvirtinimo laiką.

 

0Shares