Morgan Stanley ieško talentingų darbuotojų kriptovaliutų srityje

0Shares
  • Morgan Stanley ieško talentingų darbuotojų darbui su kriptovaliutomis.
  • Banko valdžia pozityviai žiūri į bitcoin ir kitas kriptovaliutas, negu kiti Wall Street milžinai.

Morgan Stanley keičia savo strategiją kriptovaliutų atžvilgiu. Wall Streeto milžino paskutiniai trys skelbimai turėjo punktą “Privalumas: Kriptovaliutos žinios” kaip skelbiama LinkedIn paskyroje. Analitikų pozicijos aprėpia tokias sritis kaip mokėjimus, ryšius ir ribotos atsakomybės bendradarbiavimą.

Akcijinio kapitalo analitikai yra tie žmonės, kurie tiria tam tikro sektoriaus įmonių pagrindus ir tada atlieka tyrimus, kurie klientams padeda gauti informaciją apie investicijas.

Morgan Stanley jau dabar tyrinėja kriptovaliutas ir blockchain technologiją. Mėnesio pradžioje James Faucette nagrinėjo, kaip kryptovaliuta gali turėti įtakos mokėjimų pramonei.

“Bitcoin yra auganti mokėjimų industrija, dėl jo panaudojimo potencialo ir sąnaudotų taupymo pasitelkiant blockchain.”

Sausio mėnesį banko analitikai teigė, kad energijos paklausa skirta kasti kriptovaliutos gali tapti nauja verslo galimybe atsinaujinančios energijos kūrėjams. Skaitmeninių valiutų rinka 2017 m. nuo 17 mlrd. JAV dolerių sprogo net iki 800 mlrd. dolerių 2018 m. pradžioje.

Per tą laiką, Wall Street vilkai pradedant nuo Jame Dimon iš JPMorgan iki Larry Fink iš BlackRock šmeižė bitcoin, didžiausią kriptovaliutą pagal rinkos kapitalizaciją, kaip priemonę, naudingą tik pinigų plovimui. Dimon vadina bitcoiną sukčiavimu.

Morgan Stanley CEO James Gorman žėrė mažiau kritikos apie bitcoin. Spalį Gorman sakė kad “bitcoin yra tikrai kažkas daugiau nei mada”.

“Tai akivaizdi spekuliacija, but tai tikrai nėra kažkoks blogis” pridėjo jis.

 

0Shares