taskforce
0Shares

Jei planuojate Amerikoje parduoti bitcoin už grynuosius, žmonėms kurių nepažįstate – gerai pagalvokite prieš tai darydami. Šalyje po priedanga dirbantys agentai gali bandyti pirkti kriptovaliutą ir tai baigiasi prastai, kaip rodo viena Kalifornyjos byla.

Dar vienas Bitcoin areštas JAV

Kaip rodo įrašai Kalifornijoje, Morgan Rockcoons (dar žinomas kaip Morgan Rockwell) yra kaltinamas pinigų plovimu ir neteisėto pinigus perduodančio verslo veikimu. Vyriausybė taip pat siekia arešuoti visą vyro turtą. Amerikos pilietis buvo suimtas Vasario pradžioje už tai, kad pardavė Bitcoin.

 

Nepaisant pinigų plovimo atvejo, įtariamasis sudarė sandorį su teisėsaugos pareigūnu. Pareigūnas pirko 9,998 bitcoin (tuometinė vertė $9,208) iš Morgano už 14500 JAV dolerių grynaisiais. Morgan prasitarė ,jog bitcoinus gavo iš savo kitos neteisėtos veiklos – kanapių aliejaus pardavimo juodajame tinkle. Kanapių aliejaus pagrindinė sudedamoji dalis yra THC (Tetrahidrokanabinoliai – psichoaktyvios medžiagos, randamos kanapėse.) ir aliejus yra draudžiamas JAV įstatymų.

0Shares