Huawei pasiruošęs suteikti Kinijos vartotojams lengvesnę prieigą prie Bitcoin
0Shares

“Huawei Technologies Co.” mobiliųjų telefonų naudotojai pirmą kartą galės pradėti atsisiųsti “Bitcoin” pinigines savo įrenginiuose nuo penktadienio.

Pasak BTC.com viceprezidento Alejandro de la Torre, “Huawei” trečias pagal dydį pasaulyje telefonų gamintojas, išleidžia BTC.com Bitcoin piniginę savo “AppGallery”. Bitcoin piniginė bus pirmoji “Huawei”, kuriame yra “Shenzhen” pagrindu sukurta kriptovaliutos programa. “AppGallery” bus iš anksto įdiegtas visuose naujuose “Huawei” ir “Honor” telefonuose, o ateinančiais mėnesiais jis bus pasiekiamas ir senesniems įrenginiams.

Šis žingsnis labiausiai paveiks Kinijos rinką, kurioje “Huawei” yra didžiausia mobiliųjų telefonų pardavėja. Kinijos vyriausybė blokuoja “Android Google Play” parduotuvę ir “Apple iTunes” skyrius, apribojanti prieigą prie tokių programų kaip “BTC.com”. Nors Kinija uždarė kriptovaliutų prekybos platformas ir pradinius monetų rinkimus, žmonės vis dar gali turėti skaitmenines valiutas.

Tai puiki proga patekti į Kinijos rinką“, – sakė Alejandro de la Torre “Poreikis mokėjimams be grynųjų pinigų naudojant programas yra labai didelis, o tradicinės bankų sistemos negali susidoroti su tuo, taigi kriptovaliutos čia gali būti labai naudingos“.

BTC.com, kuri taip pat kontroliuoja didžiausią pasaulyje Bitcoin kasybos pool’ą, priklauso kriptovaliutos kasimo įrangos gamintojui Bitmain Technologies.

0Shares