2Shares

Pradėk kasti Bitcoin dabar

Genesis Mining” turi sprendimą, kaip lengvai pradėti kasti Bitcoin. Populiariausia kriptovaliutos kasykla pranešė apie savo “Bitcoin” debesų kasimo sutarčių grąžinimą, leidžiančių klientams nuotoliniu būdu įsigyti prieigą prie kai kurių sudėtingiausių kasimo įrenginių ir algoritmų.

Kasėjams nereikia būti matematikos burtininkais, IT geekams ar kriptovaliutų aistruoliams norint gauti prieigą prie Genesis Mining didžiulės kasyklos technologijos. Viskas, ko reikia, yra noras pradėti kasimą, gebėjimas suprasti kiek “hashpower” tinka Jūsų poreikiams, biudžetui ir kelis dolerius, kad įvygdyti sandorio sąlygas. Atsižvelgiant į tai, kad Genesis Mining yra kriptovaliutos kasimo lyderis – tai galimybė, kurią verta apsvarstyti.

Balandį Genesis Mining” siūlė Bitcoin kasimo sutartis ir atsižvelgiant į 2 mln. klientų bazę, sutartys buvo išpirktos per 72 valandas! Mažai tikėtina, kad ši partija truks ilgiau.

Komentuodamas atnaujinimą, Genesis Mining generalinis direktorius Marco Streng sakė:

“Praėjusiais metais mes tiesiog atsidūrėme situacijoje, kai paklausa buvo daug didesnė už pasiūlą. Per pastaruosius šešis mėnesius mes sutelkėme daug išteklių, kad galėtume išplėsti savo veiklą ir kurti naują “GM Radiant” technologiją, kuri suteiks mums aukščiausią efektyvumą, kurį kada nors turėjome.”

Pradėk kasti Bitcoin dabar

2Shares