Dubajaus policija panaudojo Dirbtinį Intelektą ir susekė Bitcoin vagis

Dubajaus policija panaudojo Dirbtinį Intelektą ir susekė Bitcoin vagis
5Shares

Kriptovaliutos dabar populiaresnės nei bet kada anksčiau. Dėl padidėjusios virtualių valiutų vertės, keletas nusikalstamų grupuočių nusprendė pasipelnyti iš Bitcoin vagysčių.

Tačiau technologijos juda į priekį, vyriausybės taip pat tobulina savo metodus, kad susektų šių laikų vagis. Tai padarė ir Dubajaus policija. Jie panaudojo Dirbtinio Intelekto (DI) technologiją, norėdami surasti ir areštuoti gaują, pavogusią Bitcoinų už maždaug 1,9 mln. JAV dolerių.

Virtuali valiuta

dubai 300x180 - Dubai Police Uses AI Technology to Arrest Gang That Stole .9 Million in BTC

Dubajaus policija suėmė gaują netoli Al Muraqabbat srities. Dubajaus policijos vadovas Abdullah Khalifa al Merri pagyrė savo pareigūnus už atliktą darbą, nors plėšikai nepalikdavo jokių įrodymų, o tai labai apsunkino tyrimą.

Khalil Ebrahim Al Mansouri, Dubajaus policijos kriminalinių nusikaltimų reikalų viršininkas, pakomentavo:

Dirbtinio Intelekto panaudojimas padėjo Dubajus policijai areštuoti nusikaltėlį iš Persijos įlankos, kuris yra gaujos galva, ir kitus įtariamuosius iš Azijos. Duomenų analizės centro informacija padėjo pareigūnams areštuoti visus gaujos narius.

Policija galėjo stebėti, kur buvo grupuotės nariai. Tokiu būdu jie turėjo užfiksuoti visus kitus, skirtinguose vietose esančius narius, juos areštuoti ir susigrąžinti pinigus. Dabar, įtariamųjų likimas spręsis teisme.

Tai ne pirmas kartas, kai nusikaltėliai nusprendžia pavogti Bitcoiną. Neseniai Taivano policija suėmė įtariamąjį Bitcoin apiplėšime.

Du vyrai norėjo parduoti savo Bitcoinus už grynuosius pinigus. Kai pardavėjas parodė jog savo kriptovaliutos piniginėje turi 18 Bitcoinų. Pardavėjai buvo užpulti, o Bitcoinai pavogti. Laimei, policija sugebėjo sugauti užpuolikus, kurie dabar teisiami dėl užpuolimo ir vagystės.

 

5Shares