99% visų Bitcoinų laikomi 1% kriptovaliutos piniginėse

99% visų Bitcoinų laikomi 1% kriptovaliutos piniginėse
0Shares

Verslo žurnalai kaip Forbes reguliariai sudaro turtingiausių pasaulio žmonių sąrašą. But tradiciniame sąraše nėra įtraukti žmonės, kuriems laimė nusišypsojo su kriptovaliuta. Kas jie? Kiek skaitmeninės valiutos jie turi? Trumpai apžvelgsime žinomus kriptovaliutos milijonierius.

Ne visada lengva įvertinti didžiausių pasaulyje milijardierių pinigų kilmę. Pinigai nėra saugomi banke, bet investuojami į įmones, vertybinius popierius ar nekilnojamąjį turtą. Laimei, ši informacija yra vieša, todėl analitikai gali maždaug įvertinti turto vertę ir palyginti ją su ankstesniais laikotarpiais.

Kas daro kryptovaliuta kitokią? Norėdami sužinoti kas daugiausiai turi Bitcoin, turite žinoti konkretaus asmens piniginės adresą. Bet čia ir atsiranda sunkumai. Visos piniginės ,jų skaičiai yra prieinami ir Jūs netgi galite stebėti kiekvieną pavedimą realiu laiku. Yra tik viena problema – niekas nereklamuoja savo piniginių adresų, nėra jokių telefono numerių ar kitos asmeninės informacijos. Tik raidžių ir skaičių kratinis – piniginės adresas.

Kriptovaliutos piniginės

Tai reiškia, kad bet kuris asmuo gali turėti neribotą skaičių piniginių ir niekas nepažįsta jų savininko tol, kol jis ar ji “nenori” atskleisti savo tapatybės. Kiekviena piniginė turi keletą adresų, o sandoriai ir balansai yra matomi adresų kontekste, todėl identifikavimo procesas dar labiau apsunkinamas.

“Galite sužinoti, kad 99% piniginių turi mažiau nei 0,1 BTC, tačiau priežastis, kodėl Jūs negalite tuom pasikliauti – HD piniginės. Tai reiškia, kad kiekvienam sandoriui sukuriamas naujas piniginės adresas, tačiau kriptovaliutos pasiekia tą pačią faktinę piniginę. Panašiai kai Jūs turite keletą el. pašto adresų. Gali atrodyti kaip skirtingi el. paštai, bet ištikrųjų jie priklauso Jums vienam. Taigi, jei pastebėjote, kad daugumoje piniginių yra 0,1 BTC, tai gali būti todėl, kad matote keletą piniginių, bet jie iš tikrųjų yra vieno asmens. Pavyzdžiui Jaxx.io (populiari Bitcoin piniginė) taip daro. Laikui bėgant vis daugiau ir daugiau piniginių tampa “HD piniginėmis”.

Jeff Koyen – “360 Blockchain” prezidentas, jaučia tą patį. “Pirmiausia pažvelkime į konsolidavimą. Viena vertus, individualūs Bitcoin banginiai (pirmieji kriptovaliutos kasėjai, vartotojai ir investuotojai) neabejotinai padidino savo akcijų vertę paslėpdami turtus skirtingose piniginėse. Gal jie netgi paskatino užkirsti kelią hakeriams. Kita vertus tai, kas atrodo yra vienas savininkas, gali būti keityklos piniginė, kuria naudojasi milijonai žmonių. Išskyrus Satoshi paslaptingą milijonų monetų piniginę ir mes negalime patvirtinti, kad tiksliai žinome kieno tai piniginė.”

Iš bitinfocharts duomenų galime matyti, kad kriptovaliutos keityklose vis dar yra daug Bitcoin kriptovaliutos.

Pavyzdžiui, kovo 28 d. “Bittrex” ir “Bitfinex” keityklos turėjo apytiksliai 340 tūkst. BTC ir tai sudaro 2% visų iškastų Bitcoinų. Yra tik 114 (iš 21 milijono) registruotų piniginių su daugiau nei 10000 BTC. 1653 piniginės turi tūkstantį BTC ar daugiau – tai vis dar mažiau nei viena šimtoji dalis procento. Laimingi žmonės, surinkę ne mažiau kaip 1 Bitcoiną sudaro sudaro tik 3 proc. Taigi, galime pasakyti, kad 99% Bitcoinų yra laikomos 1% piniginių.

Bitcoin milijonieriai

Taigi kas tie Bitcoin milijonieriai? Štai TOP 3 žinomos asmenybės:

Satoshi Nakamoto. Legendinis Bitcoin kūrėjas, kurio piniginėje yra milijonas Bitcoinų (6%), kurie yra išskirstyti po 100 piniginių. Nuo pat Bitcoin atsiradimo, šie milijonas Bitcoinų buvo nepaliesti, neparduoti ir nepervesti į jokią kitą sąskaitą.

Broliai Tyler ir Cameron Winklevoss. Šie broliai dvyniai investavo savo pinigus į kriptovaliutą dar 2013 metais ir net negalvoja parduoti kriptovaliutos. Jie laiko 1% visų Bitcoinų – apie 150 tūkst. BTC.

Roger Ver. Ši skandalinga asmenybė turi apie 300 000 BTC (2%) savo piniginėje. Roger seniau reklamuodavo Bitcoin, bet po hardfork`o perėjo prie Bitcoin Cash ir taip pat dabar perka jį.

Kai kurie žmonės gali sukelti rinkos kritimą ar kilimą tiek, kiek to nori. Jie gali toliau pirkti ir parduoti kryptovaliutą vieni iš kitų. Jei bent vienas iš šių žaidėjų prarastų pasitikėjimą Bitcoinu, manoma kad kaina kristų dešimtimis procentų. Tačiau kol kas nėra jokių prielaidų.

0Shares