74 Grožio klinikos Japonijoje dabar priims mokėjimus BTC
2Shares

Šią savaitę “Bitflyer” kriptovaliutos keitimo ir mokėjimų kompanija paskelbė apie partnerystę su Japonijos “SBC Medical Group”. Abiejų įmonių sąjunga reiškia, kad 74 grožio klinikos visoje Japonijoje leis pacientams atsiskaityti už sąskaitas kriptovaliuta.

Mokestis už kosmetinius gydymus Japonijoje su Bitcoin

74 Beauty Clinics in Japan Now Accept Payments in BTCShonan Beauty Clinic” Japonijoje dabar priima BTC atsiskaitymus, naudodama “Bitflyer” Bitcoin mokėjimo platformą. “Shonan” klinikos siūlo platų paslaugų spektrą, tokias kaip akies vokų operacijas, lupų didinimą, dermatologiją, akupunktūrą, kosmetinį dantų gydymas ir krūtų implantus. Japonijoje yra 74 “Shonan” klinikos, o kai kurie chirurgai ir gydytojai yra labai gerai žinomi. Visos “Shonan” klinikos dabar priims Bitcoin mokėjimus už paslaugas, tačiau yra ribos. Šiuo metu didžiausia vienos operacijos kaina ,kuria galima atsiskaityti Bitcoinu yra 2 milijonai jenų (18 700 JAV dolerių).

“Mūsų partnerystė su “SBC Medical Group” ir kitomis užsienio kompanijų – padėdame tobulinti klientų patogumus”, – paaiškina “Bitflyer” spaudos ataskaita.

74 Beauty Clinics in Japan Now Accept Payments in BTC
Shonan Grožio Klinika

Vis daugiau kompanijų priima kriptovaliutas kaip atsiskaitymus, bendradarbiaujant su Bitflyer

74 Shonan Beauty Clinics in Japan Now Accept Payments in BTCBitflyer” bendradarbiauja su įvairiomis kompanijomis, dabar Japonijoje yra daugybė parduotuvių, kuriose mokėjimo būdu galima naudotis BTC. Kompanija bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip Marui Group, BIC Camera, Hapitas ir Samantha Thavasa Japan Co. Ltd. Įmonė taip pat teikia draudimo paslaugas klientams, kurios apima nepavykusius sandorius susijusius su Bitcoin.

74 Shonan Beauty Clinics in Japan Now Accept Payments in BTC
Shonan Grožio Klinika

“Shonan Beauty Clinic” Japonijoje nėra vienintelė kosmetinės chirurgijos kompanija, kuri priima BTC, nes yra keletas kitų visame pasaulyje. Kitos kompanijos, kurios priima Bitcoin yra Vanity – Majamyje, Elite Body – Beverly Hills, Artisan – Ohio, Hiustono kosmetikos chirurgija ir Artful Awakenings Floridoje.

2Shares