$25 Milijonai: JAV maršalų tarnyba aukcione parduos 2170 Bitcoinų

Jungtinių Valstijų maršalų tarnyba
0Shares

Jungtinių Valstijų maršalų tarnyba (The US Marshals Service – USMS) pranešė, jog rengs aukcioną skirtą parduoti Bitcoin vertų už beveik 25 mln. JAV dolerių. Bitcoinai yra areštuoti iš įvairių nusikaltėlių, civilių ir verslininkų.

Aukcionas vyks Kovo 19 dieną keliais etapais. Pirmu etapu bus parduota 1000 BTC, antru – 1100 ir trečiu apie 70 BTC.

Norėdami dalyvauti aukcione, potencialūs pirkėjai privalo pateikti pasirašytą dalyvio registracijos formą ir pridėti $ 200 000 įnašą į USMS iki kitos savaitės.

Įdomu tai, kad pareiškime nenurodyta ar monetos, kurioms buvo “Bitcoin forks”, kurių didžiausios vertės yra Bitcoin Cash ir Bitcoin Gold , buvo reikalaujamos iš konfiskuotų piniginių, arba jei pirkėjai turės galimybę reikalauti, kad būtų sumokėta suma. Šiuo metu šioms monetoms priskirta BCH ir BTG bendra vertė yra 2,8 mln. dolerių.

Per kelis metus USMS surengė keletą Bitcoin aukcionų, iš kurių populiariausias iš Ulbricht konfiskuotos lėšos susijusios su Silk Road. Anksčiau šiais metais aukcione buvo parduota 3313 BTC , kurių vertė buvo apie 50 mln.

Praeitą savaitę Teisingumo departamentas paprašė teisėjo leisti jiems konfiskuoti daugiau nei 500 BTC iš asmenų, kaltinamų nusikaltimais ir vyriausybės tapatybės dokumentų klastojimų. Jei teismas patenkins agentūros prašymą, tikėtina, kad šios lėšos bus įtrauktos į ateities aukcioną.

 

0Shares