Bitcoin vėl domina investuotojus, kai Tokijo 'Banginis' nustojo juos pardavinėti
0Shares
  • Dabar jau bankrutavusi Tokijo Bitcoin keitykla Mt. Gox pardavė apie 400 mln. JAV dolerių vertės kriptovaliutos, kad susimokėtų kreditoriams.
  • Likusios lėšos nebus išmokėtos iki rugsėjo, analitikai sako jog tai protingas sprendimas atsižvelgiant kaip tai įtakoja rinką.

Šios naujienos apie pardavėjo pertrauką didina susidomėjimą kriptovaliuta – Bitcoin. Bankrutavusi Tokijo keitykla Mt. Gox pardavė daugiau nei 35 tūkst. BTC, kurių vertė dabartine kaina apie 400 mln. JAV dolerių. Lėšos skirtos padengti skolas kreditoriams, kaip pranešė Mt. Gox.

Keitykla užsidarė 2014 metais ir paskelbė bankrotą, po to kai buvo pavogta 850 tūkst. BTC. Siekiant likviduoti Mt. Gox likusius 166 tūkst. BTC, kurių vertė apie 1,6 mlrd. JAV dolerių pirmadienio kainomis, advokatas ir patikėtinis Nobuaki Kobayashi teigė, kad jam vis dar reikia patvirtinimo iš valdžios.

Naujienų portalai ir Twitter naudotojai teigia, kad kito išpardavimo nebus iki 2018 m. spalio mėnesio.

Bitcoin kaina nukrito žemiau 10 tūkst. JAV dolerių ir sumažėjo 18% sekdama naujienas apie Japonijos reguliavimus ir Mt. Gox keityklą.

[crtools-graph coin=”BTC” fiat=”USD” period=”12H,1D,1W,1M,6M,1Y”]

Kad susimokėti kreditoriams, Kobayashi pardavė 35841 BTC ir 34008 BCH (Bitcoin Cash). Toks didžiulis Bitcoin srautas galėjo prisidėti prie kriptovaliutų kainų kritimo.

Nors Mt. Gox Bitcoin pardavimas yra sulaikytas, kriptovaliuta susiduria su kitomis kliūtimis. Naujienos apie kompromituojančias sąskaitas Honkongo biržoje, JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos pareiškimas išplėsti kriptovaliutų keityklų tyrimus ir daugiau naujienų iš Japonijos reguliuotojų taip pat sukėlė investuotojų susirūpinimą.

“Mt. Gox paveikė visą rinką, dar per anksti kalbėti apie Bitcoin kainos kylimą” – sakė Tatar.

0Shares