34Shares

Lyderiaujanti kriptovaliutų keitykla Binance, jau leidžia klientams įsigyti kriptovaliutas su debetine ar kreditine kortele, tiesiogiai platformos viduje. Šis žingsnis ir nauja partnerystė su Simplex, leis vartotojams lengviau įsigyti BTC, ETH, XRP, XLM, NEO ir LTC naudojantis Visa ar Mastercard banko kortelėmis.

Norėdami įsigyti kriptovaliutų su debetine ar kreditine kortele, apsilankykite čia. Jei dar neturite Binance sąskaitos, ją nemokamai galite atsidaryti čia.

Po apmokėjimo vidutiniškai praeina 10 – 30 minučių, kol kriptovaliutos yra įskaitomos į kliento sąskaitą. Mokesčiai yra 3.5% arba 10 JAV dolerių, priklausomai nuo pirkimo sumos, taikomas vienas mokestis yra didesnis. Kriptovaliutų gali įsigyti ir Lietuvos gyventojai.

Per pastaruosius 4 mėnesius, Binance paleido 2 naujas biržas kurios priima mokėjimus tradicinėmis valiutomis: Binance.je ir Binance Uganda, kurios priima EUR, GBP, bei UGX valiutas. Pristatydami partnerystę su Simplex, Binance jau priima ir JAV dolerius, bei toliau veržiasi į naujas rinkas.

Changpeng Zhao, CZ, Binance generalinis direktorius pasisakė apie integraciją:

“Mes norime Binance prekiautojams suteikti galimybę greitai, lengvai ir kuo saugiau pasiekti kriptovaliutas. Bendradarbiaudami su Simplex, mes leidžiame savo klientams iš viso pasaulio, įsigyti kriptovaliutų naudojantis debeto ar kredito kortelėmis. Binance.com, galite atsidaryti sąskaitą ir nusipirkti kriptovaliutų su banko kortele ir pradėti prekiauti per kelias dešimtis minučių.”

Simplex būstynė yra įsikūrusi Izraelyje, turinti dukterines įmones Jungtinėje Karalystėje, JAV ir Lietuvoje. Bendrovė įkurta 2014 metais ir šiandien dirba su kai kuriomis didžiausiomis kriptovaliutų biržomis, piniginėmis, bei platformomis. Vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius Nimrod Lehavi teigia:

“Paprasti ir greiti banko kortelių mokėjimai vartotojams yra vienas iš pagrindinių faktorių, kad kriptovaliutos bus neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Mes labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su Binance ir leisti jums įsigyti kriptovaliutas geriau, greičiau ir paprasčiau.”

Norėdami įsigyti kriptovaliutų su debetine ar kreditine kortele, apsilankykite čia. Jei dar neturite Binance sąskaitos, ją nemokamai galite atsidaryti čia.

34Shares