Revolut siekia pridėti Ripple (XRP) mainus
1Shares

Skaitmeninių mokėjimų startuolis Revolut artimiausiomis dienomis nori pridėti Ripple (XRP) į savo platformą. Kompanija pranešė apie planus integruoti XRP kovo mėnesį, o po to nurodė planus oficialiai išleisti naują papildymą iki balandžio pabaigos.

Revolut yra tarptautinis mokėjimų startuolis, kurio tikslas – panaikinti atotrūkį tarp tradicinės bankininkystės ir kriptovaliutos.

Revolut – tarptautinis skaitmeninių mokėjimų startuolis

Šiuo metu platforma leidžia vartotojams susieti banko sąskaitą ir pirkti, laikyti ar keistis Bitcoin, Litecoin ir Ethereum. Tada vartotojai gali konvertuoti savo kriptovaliutas į 25 fiat valiutas ir naudoti jas pirkiniams su Revolut Mastercard kortele.

Šis Ripple technologijos naudojimo atvejis skiriasi nuo Santander naujausių pranešimų apie Ripple. Revolut planas yra specialiai sukurtas XRP. Santander nauja OnePay FX, tarptautinė mokėjimo platforma, naudoja Ripple xCurrent technologiją.

Revolut taip pat siūlo nemokamus tarptautinius pinigų pervedimus ir galimybę išleisti pinigus visame pasaulyje pagal tarpbankinį valiutos keitimo kursą be papildomų mokesčių.

Kompanija pradėjo veikti 2015 metais ir sako, kad dabar ji aptarnauja daugiau nei 15 milijonų sandorių per mėnesį.

Revulot video apie kriptovaliutas

https://2b69bc96ac7df2c79540-acfb5f255a481ec8320b645eb6d799c4.ssl.cf3.rackcdn.com/media/cryptocurrency_w.mp4

1Shares