Goldman Sachs viceprezidentas palieka kompaniją dėl kriptovaliutos

Goldman Sachs viceprezidentas palieka kompaniją dėl kriptovaliutos
1Shares

Buvęs “Goldman Sachs” bankininkas Chris Matta pasitraukė iš garsios tarptautinės investicijų ir finansinių paslaugų kompanijos po kelių dienų po to, kai gavo viceprezidento poziciją – ir jis tai padarė dėl kriptovaliutos.

“Aš mačiau tai kaip apskaičiuotą riziką

Galima sakyti, dauguma žmonių neatsisakytų karjeros pelningiausioje Wall Street kompanijoje ir dar viceprezidento pareigų – bet tai būtent ir padarė Chris Matt

Matydamas, kad Bitcoin ir kiti kriptovaliutos 2017 m. pakilo į neregėtas aukštumas, Matta ir du buvę kolegos nusprendė sukurti savo investicinę priemonę, orientuotą į kriptovaliutas. Matta paaiškino:

Galima sakyti, kad palieki didelę pinigų sumą išeinant iš Goldman Sachs. Bet aš mačiau tai kaip apskaičiuotą riziką.

Matta atsisveikino su savo solidžia metine premija ir pakomentavo:

Jie pakvietė mano organizacijos vadovą ir iš esmės jis pasakė: “Ar tu išprotėjai? Ar supranti kokia didelė rizika? Atsisakai savo premijos?! “

Nors tai gali atrodyti beprotiška, Matta išvykimas iš Wall Street yra pavyzdys, kaip ryškiausi ir šviesiausi finansiniai protai palieka tradicines finansines institucijas dėl naujų, laukinių ir nepaliestų kriptovaliutos žemių. Matta su kolegomis Ali Hassan ir Michael Kazley praleido atostogas kurdami naują verslo planą.

Crescent Crypto Asset Management

Nepaisant to, kad 2018 m. pirmoji pusė buvo neaiški, Matta ir jo komanda išlieka ištikimi, kad jų nauja veikla bus naudinga. “Arba nukrisime iki nulio, arba pakilsime į neregėtas aukštumas, – sakė jis CNBC, pridurdamas:

Aš nesigailiu. Atvirai, tai buvo patys įdomiausi keli mano gyvenimo mėnesiai.

1Shares