Bittrex tikisi pritraukti daugiau klientų crypto-to-fiat mainų poromis
3Shares

Sietle, JAV įsikūrusi kriptovaliutos keitykla “Bittrex” sugebėjo užtikrinti banko susitarimą, kuris leistų kai kuriems klientams mainyti kriptovaliutas su JAV doleriu. Kompanija sudarė sandorį su “Signature Bank” įsikūrusiu Niujorke.

Bittrex tikisi pritraukti daugiau vartotojų crypto-to-fiat mainų poromis

Pasak “Bloomberg” ataskaitos, keitykla, kuri palaiko daugiau kaip 200 skirtingų kriptovaliutų pirkimą ir pardavimą, netrukus priims indėlius fiat valiuta. Deja, tai kol kas nebus prieinama visiems klientams.

Bittrex” generalinis direktorius Bill Shihara paskelbė, jog keitykla pasirašys sutartį su “Signature Bank”:

“Tai buvo ilgas kelias … Tai ne tik apie bankus, kurie gali pasitikėti Bittrex. Tai yra apie bankus, kurie apskritai gali pasitikėti kriptovaliutomis. Aš manau tai parodo, kad kriptovaliutos eina kasdienio naudojimo link.”

Nepaisant Shihara žodžių, didesnės institucijos vis dar atsargiai elgiasi su skaitmenine valiuta. Tai daugiausia lemia, kad jie nenoriai rizikuoja savo reputacija įsitraukdami į pramonę, kuriai vis dar būdinga nusikalstama veikla.

Daugelis keityklų galėjo egzistuoti tik kaip vieta, kur galima keisti kriptovaliutą į kitą kriptovaliutą. Be banko institucijų paramos, jie negalėjo pasiūlyti kriptovaliutos keitimo į fiat valiutą.

Tačiau, yra išimtis – “Coinbase” sugebėjo pradėti bendradarbiauti net su trimis bankais JAV – “Metropolitan Bank”, “Silvergate Bank” ir “Cross River Bank”.

Kolkas tik maža dalis iš trijų milijonų “Bittrex” klientų galės naudotis fiat paslauga. Verslo klientams Vašingtone, Kalifornijoje, Niujorke ir Montane. Be to, ne visos 200 kriptovaliutų gaus fiat prekybos poras – tik Bitcoin, Tether ir TrueUSD. Paslauga pradės veikti nuo birželio 7 dienos.

3Shares