27Shares

Pirmadienį Bakkt paskelbė apie savo pirmojo finansavimo etapo užbaigimą – 182,5 mln. JAV dolerių. Platforma, kuria siekiama ateinančiais metais pirmą kartą pasiūlyti Bitcoin ateities sandorius, teigia, kad planai paleisti sandorius bus tęsiami neatsižvelgiant į dabartines rinkos sąlygas.

Bendrovės Bakkt generalinės direktorės Kelly Loeffler pirmadienį skelbtame pranešime, bendrovė paskelbė, kad pirmasis finansavimo etapas buvo sėkmingas ir jame dalyvavo 12 investuotojų.

“Pirmojo raundo partneriai ir investuotojai yra: Boston Consulting Group, CMT Digital, Eagle Seven, Galaxy Digital, Goldfinch Partners, Alan Howard, Horizons Ventures, Intercontinental Exchange, Microsoft rizikos kapitalo grupė, M12, Pantera Capital, PayU, bei finansų technologijų atstovai Naspers ir Protocol Ventures.”

Paklausus Kelly apie užsitęsusį rinkos nuvertėjimą, vadovė patikino, kad visi darbai bus tęsiami pilnu tempu, neatsižvelgiant į dabartines rinkos sąlygas.

“Mes daug kartų dirbome, siekdami sukurti naujus produktus ir atidaryti naujas rinkas. Tie, kurie padėjo įsteigti Bakkt, uždirbo mūsų pagarbą, nes tik jų pagalba, mes galėsime leisti savo klientams prekiauti naujomis turto klasėmis ir atidaryti išankstines prekybos rinkas, kurioje bus įvairūs produktai, nuo energijos ir kredito išvestinių finansinių priemonių, iki žinoma – Bitcoin kriptovaliutos.”

Taipogi pagal Kelly, sutelkus dėmesį į dabartinę Bitcoin kainą, galite nepamatyti, kas vyksta su Bitcoin technologine prasme. Šie technologiniai proveržiai turi ilgą inkubacijos laiką ir dabartinė kaina, nevisada yra geriausias metodas įvertinti tikrą vertę ir kainos augimo potencialą, teigia ji.

 

Pažymėtina, kad 2018 metai, buvo pats aktyviausias laikotarpis visoje kriptovaliutų istorijoje. Tai patvitina ir didėjančios investicijos į blokų grandinės technologiją ir skaitmeninį turtą. Taip pat šiais metais buvo sumušta ir daugiau rekordų, tokių kaip, augantis aktyvių piniginų ar transakcijų skaičius. Tačiau sunku žvelgti į šiuos rekordus kai matome žemą Bitcoin kainą.

Bakkt ir CFTC (angl. Commodity Futures Trading Commission) toliau ruošia Bitcoin ateities sandorių pradžios sąlygas. Tačiau JAV vyriausybė, po Donaldo Trumpo sukelto chaoso dėl sienos su Meksika statybų, yra dalinai pristabdžiusi darbus, todėl Bakkt paleidimas atidėtas dar kartą ir tikimasi, kad Bakkt startuos 2019 metų pirmajį ketvirtį.

Oficialus pareiškimas, paskelbtas Gruodžio 31 d. yra toks:

“Pasikonsultavus su CFTC komisija, kompanija ICE Futures U.S. tikisi pateikti naują pradžios datą, kada mes pradėsime, prekiauti Bakkt Bitcoin (USD) ateities sąndoriais. Anksčiau nurodyta data, buvo Sausio mėn. 24 diena, bet mes privalome taikytis prie CFTC komisijos ir paleidimą atidėti.”

Kol mes laukiame sekančių naujienų iš CTFC komisijos, platforma bus vystoma ir toliau, stiprindama savo institucinės klasės infrastruktūrą.

27Shares