asus b250 mining expert
0Shares

ASUS pristatė naują motininę plokštę, kuri turėtų patenkinti net ir išrankiausio kriptovaliutos gerbėjo poreikius.

Naujasis modelis „B250 Mining Expert” debiutavo praėjusį savaitgalį vykusiame renginyje “ASUS Republic of Gamers”, kuriame be viso kito buvo pristatyta gausybė naujienų, daugiausia pritaikytų žaidimų fanatams.

Gamintojas nepranešė, kada prekyboje pasirodys „B250 Mining Expert” ir kokia bus kaina, tačiau galima aiškiai matyti, kad motininių plokščių gamintojas rimtai nusiteikęs judėti kartu su besiplečiančia kriptovaliutos rinka. Taivano kompanijos žingsnis yra gana logiškas, kadangi jau anksčiau ASUS buvo pristačiusi specializuotus GPU, kurie skirti kriptovaliutos išgavimui, taip stengiantis patenkinti skaitmeninės „aukso karštinės“ atstovus.

Motininė plokštė „B250 Mining Expert” gali pasigirti net 19 PCI-Express lizdų, kai tuo tarpu pažangiausi konkurentų produktai – dvylika, aštuonis ar „tik“ šešis.

Devyniolika PCI-Express lizdų padalinti į tris grupes, kurių kiekviena turi po vieną 24-pin maitinimo lizdą, taigi vartotojai gali prijungti tris maitinimo blokus.

Šią motininę plokštę įsigiję vartotojai turėtų pasirūpinti ir atitinkamais adapteriais, skirtais AMD arba NVIDIA vaizdo plokštėms. Deja, galingiausi AMD ir NVIDIA grafinių adapterių variantai visame pasaulyje (Lietuva – ne išimtis) tapo tikru deficitu – Radeon RX 570/580, taip GeForce GTX 1070/1080 žaibiškai išperkami net ir už gerokai didesnę nei gamintojo rekomenduojamą kainą.

0Shares