Amerikos gigantas Walmart pasirinko Blockchain technologiją savo mokėjimų sistemai
0Shares

Mažmeninės prekybos gigantas Walmart planuoja įdiegti mokėjimo sistemą, paremta Blockchain technologija. Walmart parengė dvi patento paraiškas, kurios sudaro tiekėjų ir skaitmeninių pirkimų platformą, kurioje naudojama Blockchain technologija. Kompanija nori, kad prieiga prie jos vidaus informacijos būtų prieinama tik įgaliotoms šalims. Patentai buvo pateikti dar 2017 m. spalio 13 dieną.

Abu patentai buvo paviešinti ketvirtadienį JAV patentų ir prekių ženklų tarnybos (USPTO). Pardavėjų mokėjimų dalinimosi sistema yra vienas iš patentų, kuriame nuorodos į pardavėjo mokėjimo sistemą automatiškai apdorotų visą mokėtiną sumą už gaminį ar paslaugas, susijusias su produkto pirkimu ir pristatymu.

Be to, Walmart siekia įdiegti skaitmeninės prekybos platformą, kuri taip pat naudotų Blockchain technologiją, tam kad būtų galima užšifruoti mokėjimo duomenis.

Kurjerio pristatymo mokestis yra kitas patentas, kuris padeda užtikrinti sandorio detales, naudojant šiuolaikišką blockchain technologiją.

Įmonė taip pat nusprendė įdiegti Blockchain technologijas prekių siuntime, skirta produktų stebėjimui ir surinkti visą siuntimo informaciją.

Walmart pateikė pavyzdį: Supjaustytų mangų pakuotės informacijos sekimas nuo A iki Z užtruko tik dvi sekundes naudojant Blockchain technologiją. Su senąją sistema tai užtrukdavo 6 dienas ir 18 valandų.

0Shares