9Shares

Neseniai kalbėdamas Madride, “The Wings of Change Europe” konferencijoje, kredito kortelių korporacijos vadovas – Carlos Carriedo, teigė, kad blokų grandinės technologija ir jos integracija yra labai svarbi bendrovės pokyčių dalis.

Akivaizdu, kad American Express renkasi Ripple kaip partnerį, tolesnei finansinių paslaugų plėtrai visame pasaulyje.

Blokų grandinės technologija yra idealus pasirinkimas. Mes investavome į Fintech tipo laboratoriją, kad labiau suprastume šią technologiją ir jos panaudojimo būdus. Dirbome su Santander banku ir Ripple startuoliu, kad išbandytume tarpvalstybinius mokėjimus. Iš tikro šie bandymai labai sėkmingi, nes mūsų klientai galėjo perkelti lėšas iš taško A į tašką B, skaidriai ir per keletą sekundžių.

Pati kompanija Ripple, ką tik prisijungė prie kitų trijų partnerių, kad suformuotų “Blockchain for Europe” (Blokų grandinės technologija Europai). Tokie veiksmai sudomino, intuityvius žaidėjus, tokius kaip American Express. Ripple ypač smarkiai plečia savo pasaulinį tinklą, siekdami pašalinti trūkumus esamoje finansų sistemoje. Iš esmės jų siekis yra pakeisti tarpvalstybinius mokėjimus visame pasaulyje, užmezgant tvirtą abiejų bendrovių aljansą.

SkaitmeniniAI mokėjimai yra ateitis. Vis dėl to dar yra daug problemų, kurias galime išspręsti panaudodami blokų grandinės technologiją.

9Shares