3Shares

Neoficialus Louis Freeh advokatų kontoros tyrimas parodė, kad banko sąskaitos, priklausančios Tether kompanijai, iš tikrųjų turi lėšas atitinkantį USDT turtą apyvartoje.

Tether (USDT) yra paremtas tikru JAV doleriu ir teoriškai galima pilnai išgryninti USDT žetonus. Buvusio FTB direktoriaus Louis Freeh advokatų kontora pranešė apie 2,55 mlrd. dolerių sumą, atitinkančią išleistus ir aktyvius USDT žetonus.

“Freeh Sporkin & Sullivan LLC” gavo priėjimą, su banko pagalba, prie Tether sąskaitų. Įmonė prašo atkreipti dėmesį, kad tai nėra išsamus auditas. Tai tik žvilgsnis ar Tether iš tikrųjų yra paremtas JAV doleriu. Iki šiol Tether nepasamdė jokios audito įmonės.

Stuartas Hoegneras, Tetherio advokatas, paaiškino, kad trūksta audito dėl didžiųjų įmonių nenoro kovoti su kriptovaliutų kompanijų veikla.

FSS tyrimas buvo baigtas be Tether žinios ir leidimo, nes jie gavo prieigą prie bendrovės banko sąskaitų. Bankai, turintis lėšas, nebuvo įvardyti dėl konfidencialumo apribojimų.

“Nepaisant spekuliacijų, mes pranešame, kad Tether yra paremtas JAV doleriu. Ir mes džiaugiamės, kad tai nepriklausomai patikrinome atsakydami į kai kuriuos visuomenės klausimus.”

USDT elgesys pasikeitė per pastarąsias kelias savaites. Iš pradžių turtas buvo sutelktas į Bitcoin, sukuriant duomenų modelius, dėl kurių kilo įtarimų dėl manipuliavimo rinka. Tačiau su altcoinų platinimu USDT padėjo kurti keletą aktyvių rinkų, įskaitant EOS, Huobi Token (HT), taip pat Cardano (ADA) ir kitas kriptovaliutas.

USDT taip pat naudojamas kaip perėjimas į/iš keityklos, leidžiantis tarptautiniam lėšų judėjimui, kai bankininkystė yra per brangi arba neįmanoma.

Alternatyvi moneta – TrueUSD (TUSD), pastaruoju metu įgija populiarumą, padidėjo apyvarta iki 62 milijonų žetonų. TUSD taip pat remiasi trečiąja šalimi – banku. TUSD leidžia pakankamai didelėms investicijoms patekti į kriptovaliutos rinką. Trust Token steigėjas Rafael Cosman pakomentavo:

“Panašiai kaip ir keityklose, mes nustatėme operacijų limitą TrueUSD (TUSD) įsigijimui. Dabartinė riba yra 20 milijonų JAV dolerių. Atsižvelgiant į asmenį ar organizaciją, didesniam pirkimui reikalingi papildomi KYC / AML patikrinimai, pvz., Kredito balų peržiūra ir lėšų šaltinio atskleidimas. Nors nėra ribų sumai, kurią galima įsigyti laikui bėgant, mes privalome kiekvieną dieną ir kiekvienam klientui nustatyti apribojimus ir papildomas apsaugos priemones, kad apsaugoti klientus nuo sukčiavimo ir palaikyti TrueUSD (TUSD) vientisumą.”

Tačiau grynųjų pinigų išsiėmimas išlieka sunkus ir ilgas laukimo laikas. Parduoti USDT už grynuosius pinigus taip pat yra ribotas ir pasiekiamas tik Kraken keitykloje.

3Shares