TRON (TRX) įsigijo failų dalijimosi platformą BitTorrent

TRON (TRX) įsigijo failų dalijimosi platformą BitTorrent
4Shares

Gandai, kad “TRON” įsigijo failų dalijimosi platformą “BitTorrent” buvo patvirtinti. Praeitą savaitę “TRON” įkūrėjas Justin Sun baigė sandorį.

Justin Sun įsigijo “BitTorrent”, o “BitTorrent” vadovai praeitą savaitę informavo darbuotojus apie sandorį –  rašė žurnalistė Janko Roettgers. Tačiau darbuotojams buvo patarta nesikalbėti su spauda. Taip pat, neaišku, kaip “TRON” planuoja integruotis su “BitTorrent”.

Neseniai užfiksuoti dokumentai, kuriuose Sun rašo apie ketinimus pirkti kompaniją praėjusiais metais, tačiau “BitTorrent” ieškojo kitų pirkėjų. Tai paskatino Sun imtis teisinių veiksmų, tvirtindamas, kad “BitTorrent” pažadėjo neieškoti kitų pasiūlymų.

Suma už “BitTorrent” nėra žinoma

Tarp daugybės besivystančių paslaugų “TRON” žada sukurti decentralizuotą internetą, kuriame žmonės gali saugoti, publikuoti ir gauti pajamų iš savo kūrinių su nepakeičiamu nuosavybės įrodymu “blockchain“.

“BitTorrent” – tai protokolas, leidžiantis didžiuliu mastu dalintis peer-to-peer failais. Kai vartotojas tinkle pradeda atsisiųsti failą iš kito žmogaus, jis arba ji taip pat pradeda to paties failo siuntimą kitiems vartotojams tuo pačiu metu. Tai sukuria itin veiksmingą tinklą, galintį perduoti didelius failus tūkstančiams žmonių.

Nuo pat pradžių šis protokolas buvo prieštaringas, nes ši technologija dažnai naudojama dalijantis autorinių teisių saugomui turiniui. Tačiau pats “BitTorrent” nelaiko failų.

“BitTorrent” protokolas pirmą kartą buvo išleistas 2001 m. 2004 m. lapkritį buvo gandų, kad failų dalijimosi programa “BitTorrent” buvo atsakinga už 25-35% visų failų dalijimosi pasaulyje.

Tikslūs numeriai dabartinėje “BitTorrent” vartotojų bazėje yra silpni, tačiau 2012 m. kompanija pranešė apie 150 milijonų vartotojų.

“TRON” planuoja atsiskirti nuo “Ethereum” tinklo birželio 25 d. ir “TRX” nebebus “ERC20” žetonas.

4Shares