0Shares

Tron kaina pašoko 25% per dieną. Tron tokenai TRX buvo pardavinėjami po $0.045 vakar, o šiandien kaina pasiekė $0.056. Tron šiuo metu yra 14 kriptovaliuta su 3,2 mlrd. USD rinkos verte ir aplenkdama Ethereum Classic

tron kaina

Gali būti jog kaina pakilo po to kai TRX buvo įdėtas į Bittrex keityklą. Įkūrėjas Justin Sun sulaukė virš 6 tūkst. patinka twitter platformoje, tai rodo bendruomenės palaikymą.

 

Atrodo, labiau tikėtina, kad kainų šuolis yra susijęs su naujienomis, kad platforma pradės veikti anksčiau laiko. Blogo įrašas, pokalbis su Tron technine komanda, parodė jog paleidimas buvo perkeltas į priekį nuo liepos 1 d. Iki gegužės 31 d. – per visą mėnesį. Kūrėjas Lucien Chen teigė, kad tai buvo įmanoma padaryti susidėliojus darbus ką būtina atlikti dabar.

Kriptovaliutai TRON kainų šiuoliai nėra nauja. Sausio mėn. TRX per 24 valandas šoktelėjo 150% – kai projektas buvo prestižinės kompanijos partneris. Bendrovė pasirodė esanti Kinijos Boafeng, kuri laikoma Kinijos Netflix. Tačiau glaudesnio bendradarbiavimo metu kai kurie investuotojai parodė nepasitenkinimą.

Taip pat, naujiena paskelbta po to kai pasirodė naujienos, jog TRON nuplagijavo whitepaper.

TRON (TRX) kaina

[crtools-graph coin=”TRX” fiat=”USD,EUR” period=”12H,1D,1W,1M,6M,1Y”]

0Shares