Tron kaina pakilo 17% po BitTorrent įsigijimo
2Shares

Antradienį Tron (TRX) kaina padidėjo daugiau kaip 17 proc., kai TRON kūrėjas Justin Sun pranešė, jog yra paskutiniame “BitTorrent” įsigijimo etape.

Tron kūrėjas Justin Sun įsigijo BitTorrent už $140 mln.

Naujienos apie įsigijimą pasklido prieš savaitę, tačiau keli ginčai, kad “BitTorrent” pažeidė pardavimo sąlygas, trukdė deryboms.

Justin Sun ir TRON pranešė, kad įsigijo “BitTorrent” už 140 milijonų dolerių ir patvirtinimo dokumentai jau išplatinti akcininkams.

Nei Justin Sun, nei TRON viešai nepranešė, kaip ketina naudoti “BitTorrent”, kuris turi maždaug 170 milijonų naudotojų. Tačiau tikėtina, kad tinklas panaudos “peer-to-peer” failų platinimo struktūrą, nes jie siekia sukurti savo “Web 4.0” platformą ir atsikratyti kritikų, kurie mano jog projektas yra nuplagijuotas.

Tron kaina pakilo 17 procentų

tron price
Tron Kainos Grafikas

TRON kaina pašoko 17 procentų, po viešai pasirodžiusių naujienų apie derybas. Šiuo metu TRX kaina yra šiek tiek daugiau nei 0,05 USD, palyginti su 0,042 USD prieš dieną. TRON turi 3,3 mlrd. dolerių rinkos kapitalizaciją, leidžiančias užsitikrinti 10-ąją vietą tarp geriausiųjų. Prieš kainos šuolį, atrodė Tether (USDT) kėsinosi išstumti TRON iš TOP 10.

Tiek TRX kainos šuolis, tiek BitTorrent įsigijimas prasideda tuo metu, kai TRON ruošiasi aktyvuoti savo oficialų tinklą. TRON šiuo metu perkelia savo TRX žetoną į nepriklausomą Blockchain tinklą.

Anksčiau moneta, kuri buvo platinama per pradinį monetų pasiūlymą (ICO), buvo pastatyta kaip ERC-20 žetonas. Migracija prasidėjo gegužės pabaigoje, išleidus “Tron Mainnet” beta programinę įrangą ir turėtų būti baigta iki šio mėnesio pabaigos.

2Shares