Tether išleido $300 mln. USDT, Ar kriptovaliutos rinka pamatys dar vieną augimą?
3Shares

Po pusantro mėnesio pertraukos Tether grįžta į USDT monetų spausdinimą. Prieštaringas projektas vakar atspausdino USDT monetų už 300 mln. JAV dolerių. Tether glaudus ryšys su Bitfinex keitykla sukėlė įtarimų bangą, kad su doleriu susietas simbolis naudojamas paveikti kriptovaliutos kainą.

Nors nėra konkrečių įrodymų, kad Tether įsitraukęs į kainų spekuliaciją 2017 metų paskutinius mėnesius, kriptovaliutos rinka tęsia stebėjimą įtartinų veiksmų.

Tether yra Omni Layer, platformos, kuri leidžia kurti naujas monetas Bitcoin blockchain tinkle, išleistas tokenas. Kiekvienas Omni sandoris (ir Tether’io sandoris) yra užregistruotas Bitcoin operacijoje, kurioje naudojamas tas pats sandorio maišymas.

Vakar įvykęs 300 milijonų dolerių sandoris matomas “Omni” tinkle:

 

Nagrinėjat toliau, blockspur ataskaitoje, matoma jog Tether išleido beveik 1 mlrd. vertės USDT monetų sausio mėnesį.

 

Nuo šiol apyvartoje yra 2,52 mlrd. JAV dolerių vertės USDT. Be to, Ethereum tinkle buvo leista naudoti 60 milijonų JAV dolerių USD.

Tai reiškia, kad Tether banko sąskaitoje turėtų būti ne mažiau kaip 2,52 mlrd. Bloomberg pranešė, kad SEC išleido teismo šaukimus Tether dar 2017 m. Gruodžio 6 d.

Nors kriptovaliutos rinka tikisi kito “dumb & pump” scenarijaus, rimti kriptovaliutos investuotojai gali būti susirūpinę dėl galimų pasekmių ateityje. Kadangi USDT yra susietas su JAV doleriu santykiu 1: 1, investuotojai naudoja monetą, kad apsaugotų savo pelną, ty, kai pradeda mažėti rinka, parduodamos kriptovaliutos į Tether – ir atvirkščiai. Todėl Tether yra naudojama kaip kriptovaliutų investuotojų inkarai. Tačiau dauguma rinkos dalyvių yra susirūpinę, nes Tether dar turi pateikti turimų dolerių įrodymų.

3Shares