Revolut pridėjo Ripple [XRP] ir Bitcoin Cash [BCH]
5Shares

Fintech mokėjimo platforma “Revolut” šiandien paskelbė, kad pridėjo Ripple [XRP] ir Bitcoin Cash [BCH] į savo siūlomų paslaugų sąrašą, toliau siekdama tapti skaitmeninės bankininkystės alternatyva.

Londone įsikūrusi kompanija savo veiklą pradėjo 2015 metais. “Revolut” siekia pakeisti užsienio valiutos rinką, nes ji siūlo geriausius valiutų keitimo kursus, mažiausius mokesčius ir palūkanas tarp 25 palaikomų fiat valiutų. Vadindami save “bankų alternatyva”, platforma turi beveik du milijonus klientų su debeto kortele, mokėjimų programėlę ir teikia kelionių draudimo paslaugas.

Siekdama atverti savo rinką ir tapti labiau prieinama žmonėms, “Revolut” praėjusiais metais pridėjo “Bitcoin”, “Ethereum” ir “Litecoin” savo paslaugose. Tokiu būdu platforma leido klientams pirkti, laikyti ir keistis kriptovaliutomis tiesiogiai “Revolut” programėlėje.

Dabar, praėjus mažiau nei šešiems mėnesiams, mokėjimų kompanija atskleidė, kad prideda dar dvi kriptovaliutas. Pasak “Revolut” tinklaraščio, vartotojai galės vienu metu keistis bet kuria iš 25 palaikomų fiat valiutų į XRP arba BCH.

“Su šimtais tūkstančių klientų, aktyviai mainančius kriptovaliutas programoje, priėjome prie išvados, kad mes turėjime pridėti daugiau skaitmeninių valiutų, be “Bitcoin”, “Litecoin” ir “Ethereum”.

Pasak “Revolut”, dauguma keityklų ir brokeriai dažnai taiko mokesčius, kurie gali siekia nuo penkių iki devynių procentų. Tačiau su “Revolut” imamas tik 1,5 procento mokestis ir tai kompensuoja nepastovumo riziką.

Dėl augančio kriptovaliutos populiarumo, “Revolut” teigė jog per dieną apdoroja apie 100 000 skaitmeninių monetų mainų iš savo vartotojų. Ir tai tik 20 procentų visų klientų, kurie atrakino kriptovaliutų funkciją. Manoma, kad jei platforma pridės daugiau monetų, daugiau vartotojų susidomės kriptovaliutomis ir pradės jas naudoti programėlėje.

Kadangi bankų institucijos nesugeba teikti paramos paslaugoms, kurios leistų vartotojams gauti kriptovaliutos, naujos įmonės, kaip pavyzdžiui, “Revolut”, siekia užpildyti spragą.

Anksčiau šį mėnesį buvo pranešta, kad “BTC.com” ir “Huawei” pradės teikti pirmąją mobiliąją kriptovaliutos piniginę Kinijos rinkai. Daugelis Kinijos “Android” naudotojų negali pasiekti “Google Play” ir lieka pakraštyje norėdami nusipirkti kriptovaliutos.

5Shares