Made in China: 11 įdomių faktų apie TRON

Made in China: 11 įdomių faktų apie TRON
4Shares

Šiandien rinkoje galime rasti dešimtis žaidimų monetų, tokių kaip EnjinCoin, ETHBet, HEROcoin, FirstBlood ir kt. Tačiau TRON išsiskyria savo galimybėmis žaidimų pramonėje, bei garsaus vardo (kuris susijęs su nuostabiu Disney filmu apie virtualų pasaulį). Priežastis yra ta, kad TRON kartu su Cardano (ADA), Stellar (XLM) ir Verge (XVG) yra viena iš perpektyviausių altcoinų, kurios kaina yra mažesnė nei 1 doleris. Šio sąrašo viršūnėje karaliauja “Ripple”, projektas, kuris įkvėpė TRX kūrėją Justin Sun, kuris vis dar yra “Ripple Lab” atstovas ir patarėjas.

1Pagrindinė projekto moneta yra Tronix (TRX)

Pagrindinė projekto moneta yra Tronix (TRX). Tačiau platforma ruošia naują monetą – Tron Power (TP) – suteikti jos turėtojams teisę balsuoti ir kai kurias kitas privilegijas. TP žetonai negali būti parduodami ar naudojami bet kokiems sandoriams, bet jie gali būti keičiami į TRX. Protokolas TRON 20 veiks sistemoje, kad turinio savininkams būtų suteikta galimybė įsteigti savo ICO ir išleisti savo monetas ant TRX platformos.

2TRON potencialas

TRON turi gerą žaidimų, mobiliųjų programų ir internetinių paslaugų potencialą: kūrėjai gali nemokamai paskelbti ir platinti turinį platformoje. Atrodo, kad projekto tikslas žaidimų srityje yra sukurti platformą – “TRON PlayStation”. Išlaikyti kainą, mažesnę nei 1 USD, taip pat yra strategijos dalis, apimanti užduotis, tokias kaip masinė monetų integracija, kartu išlaikant žaidimo išlaidas pagal mokėjimų sumą. Tai yra ideali alternatyva tiems, kurie nori žaisti gerus žaidimus pigiai. Beje, neseniai “Game.com” platforma pradėjo savo “CryptoKitties” analogą – ” Tron Puppies”, kuriuos galima įsigyti su TRON moneta. Skirtingai nei “CryptoKitties”, kurių kaina siekė 20 tūkst. dolerių, “CryptoPuppies” kaina yra gana gera.

3Nostalgija filmams

TRON projekto gairėse yra 6 etapai su tokiais pavadinimais: “Exodus”, “Odyssey”, “Great Voyage”, “Apollo”, “Star Trek” ir “Eternity” (tai gana pažįstami žodžiai žaidėjams ir kino mėgėjams). Projekto kūrimas trunka 10 metų.

4100 mlrd. TRX monetų

Kūrėjai išleido 100 mlrd. TRX monetų, iš kurių 65 mlrd. sukasi apyvartoje. Kiti 35 milijardai yra įšaldyti iki 2020 m. pradžios.

5Kas sukūrė TRON?

“TRON” projekto vadovas yra 26-erių metų Pensilvanijos universiteto dėstytojas Justin Sun. Žiniasklaida jau jį vadina “antruoju Jack Ma”. Forbes Asia žurnalas įtraukė jį į “TOP-30” sėkmingiausius iki 30 metų verslininkus.

6TRON ICO

ICO metu projekto komanda sugebėjo pritraukti labai įspūdingą sumą – 70 mln. TRON palaikė autoritetingi Kinijos verslo atstovai, tokie kaip “Nebulas” įkūrėjas Hitters Xu, “Clash of Kings” kūrėjas Tang Binsan, žinomas Kinijos investuotojas Xue Manzi, Kinijos akcijų grupės įkūrėjas Wang Chaoyong ir OFO generalinis direktorius Dai Wei.

7TRON persikėlė į Singapūrą

Nors pirmoji monetos vieta buvo Pekinas, Justin Sun pasirinko Singapūrą juridinio asmens registracijai. Jis pasirinko Singapūrą dėl vyriausybės požiūrio į kriptovaliutas ir blockchain technologiją.

8Neaiškūs pavedimai

8. Po “Reddit” paskelbtos publikacijos TRON prarado 30% savo kainos. Pasak autoriaus pranešimo, 5,7 mlrd. TRX buvo pasikeista už ETH, saugomus Justin Sun priklausančioje e-piniginėje.

9Kritikai

Nepaisant didelės Kinijos investuotojų ir įmonių paramos, TRON sulaukė daug kritikos visame pasaulyje. Kai kurie skeptikai mano, kad projektas negali pasiūlyti veikiančio produkto.

10Nukopijuotas whitepaper?

“Protocol Labs” įkūrėjas Juan Benet, ištyręs TRON whitepaperio anglišką versiją, įrodo, kad dalis TRON dokumentacijos buvo nukopijuota iš kitų projektų.

11Prognozės

Remiantis kai kuriomis optimistinėmis prognozėmis, iki 2018 m. pabaigos TRX pasieks 0,54 dolerio, 2019 m. Gruodžio mėn. jis padidės iki 5,2 USD, o galiausiai iki 2020 m. pabaigos bus pasiekta 47 USD už monetą.

4Shares