Circle pristato USD Coin – fiksuotą stabilią kriptovaliutą

Circle pristato USD Coin - fiksuotą stabilią kriptovaliutą
2Shares

“Circle” pranešė apie “USD Coin”, fiksuotą stabilią kriptovaliutą, kuri bus naudojama “Poloniex” biržoje.

“Circle” toliau keičia savo verslo modelį. Pastaraisiais mėnesiais jie pradėjo “Circle Invest”, įsigijo “Poloniex” ir pertvarkė “Circle Pay”. Dabar jie paleidžia ne tik USD Coin, bet ir paskelbė apie “Centre” ir tikisi tapti įmonių grupe, kuri palengvins kitų fiat stabilių monetų sukūrimą. “Bitmain” paskelbė, kad jie yra šios grupės dalis. Pagrindinis šios grupės tikslas – nustatyti standartus užtikrinančius skaidrumą, stabilumą ir užtikrinant, kad monetos būtų tikrai remiamos fiat valiuta.

Pasak “Circle”, bus trys pagrindiniai USD Coin ir kitų Fiat monetų, išeinančių iš “Centre”, atvejai. Pirmasis – tai lengvai prieinamas apsidraudimas nuo kriptovaliutos prekybininkų. USD Coin bus suderinama su ERC20, tai reiškia, kad ji turėtų būti lengvai pridedama prie daugumos keityklų ir teoriškai turėtų veikti su bet kokia ERC20 kriptovaliutos pinigine.

Antrasis atvejis yra prekybos pora. Dauguma keityklų naudoja “Bitcoin” kaip pagrindinę prekybos porą, leidžiančią vartotojams prekiauti kitomis monetomis, lyginant su “Bitcoin” verte. Tačiau su USD Coin vartotojai turėtų galimybę prekiauti bet kokia moneta, lyginant su JAV dolerio verte.

Paskutinis naudojimo atvejis yra šiek tiek įdomesnis. Kaip ERC20 suderinama moneta, USD Coin gali būti naudojama “Ethereum Smart” sutartyse.

Tai gali turėti didžiulį potencialą integracijai į DApps. Decentralizuotas keityklas bus lengviau naudoti su stabilia fiat valiuta. Įsivaizduokite ateitį su autotomizuotu “UBER”, naudodamiesi savarankiškai važiuojančiais automobiliais. Ar vartotojas ar bendrovė nori, kad mokėjimas būtų Ethereum? Kurio kainos nuolat svyruoja. USD Coin gali suteikti tokios sistemos stabilumą. Ir kadangi ji yra pasaulinė platforma, ji gali būti naudojama visame pasaulyje.

Šiandien “Bitmain” ir “Circle” paskelbė apie partnerystę. “Bitmain” taip pat pranešė investuojanti 110 milijonų dolerių į “Circle” keliais etapais. Kompanijos turtas vertinimas daugiau kaip 4 mlrd. dolerių.

USD Coin gavimas ir deginimas, taip pat bet koks kitų fiat monetų palaikymas bus atliekamas “Centre”. Vartotojas prisijungs prie “Circle” ar kito “Centre” patvirtinto partnerio, prijungs prie savo banko sąskaitos ir išsiųs fiat valiutą. Tada atitinkami USD Coin bus išsiųsti klientui. Kai vartotojas nori išsiimti pinigus, “Circle” ar kitas “Centre” patvirtintas partneris grąžins pinigus į kliento sąskaitą ir atitinkami USD Coin bus sudeginti.

“Circle” teigia, kad “Centre” bus atviro kodo. Jos valdymo modelis leis bet kuriai keityklai, bankui ar finansų įstaigai prisijungti.

USD Coin dar nepaleistas, tačiau “Circle” tikisi, kad ji bus paleista per kelis mėnesius. Jie teigė, kad Azija yra kriptovaliutos pasaulio centras, todėl jie mano, kad kitos stabilios monetos bus labai svarbios projekto dalys.

Daugiau informacijos galite rasti “Circle” DUK ir “Centre” tinklapyje.

2Shares