Binance pridėjo Nexus (NXS), kodėl tai unikali virtuali valiuta?
0Shares

Binance” vis prideda mažesnes, mažiau žinomas monetas, bei įspėjimus apie galimą nepastovumą. “Binance” pridėjo “Nexus (NXS)“, vieną iš seniausių monetų, išleistų dar 2014 metais. Per kelerius metus “NXS” išaugo nuo 5 centų iki 12 dolerių, tačiau vėliau nukrito iki dabartinio lygio.

Binance” naujienos paskatino “NXS” pasiekti 3,2 dolerio, o per naktį padidėjo daugiau nei 18%. “NXS” apimtys išlieka labai mažos, tačiau “Binance” keitykla gali padidinti monetos vertę.

“Nexus” blockchain naudoja derinį tarp kasimo ir patikimumo patvirtinimo, kad optimizuotų operacijas ir įgautų greičio. “Nexus” buvo galima kasti su tik CPU arba GPU, bet dabar galima ir kaupti (staking), siekiant užtikrinti papildomą tinklo saugumą. Neseniai “Nexus” atnaujino savo whitepaperį, kad būtų geriau paaiškinta, kaip veikia “blockchain“, kurį užtikrinta abu: kasimas ir kaupimas, taip pat tinklo kontrolės sistema, panaši į IOTA ir NANO.

Faktai apie Nexus

2014 m. Rugsėjo mėnesį buvo iškastas pirmasis “NXS” blokas. Šis projektas tęsėsi kaip bendruomenė, daugiausia bendraujant su kitais žmonėmis ir nededant daug rinkodaros pastangų. Šiuo atžvilgiu “NXS” yra šiek tiek panašus į Verge (XVG), kuris taip pat prasidėjo kaip bendruomenės projektas, prieš pradėdamas aktyviai ieškoti investuotojų.

Senesnės “NXS” kainos prognozės dabar atrodo neįprastos, 2018 m. pabaigoje moneta galėjo pakilti nuo 50 USD iki net 500 USD. Tačiau didelis “NANO” kainų šuolis nuo kelių centų iki 36 USD rodo, kad ir “NXS” turi galimybę .

Dabar rinkoje cirkuliuoja apie 57 mln. “NXS” monetų. “Nexus” siūlo nemokamus sandorius, o ambicingiausia projekto dalis – planas sukurti palydovų tinklą, kuris palaikytų “NXS” monetas be cenzūros galimybės. Kitos funkcijos – judrus sunkumų koregavimas, taip pat valandinis patikrinimo taškas, kuris neleidžia klaidingai priskirti laiko žymes blokams. Be to, “Nexus” tinklas blokų gamybai naudoja pagrindinį skaičių saugumą. Taigi, nepaisant mažos monetos, “NXS” yra labiau apsaugota nuo kenksmingų kiberatakų.

“Nexus” tinklas taip pat turi privatumo lygį, uždengdamas viešosios raktos iš sandorių įrašo, taip pat turi 571-bit adresus. Tinkle naudojami “Keccac” ir “Skein” hash funkcijos.

0Shares