Binance prideda EOS/USDT ir EOS/BNB prekybos poras
4Shares

Didžiausia kriptovaliutos keitykla “Binance” pridėjo “EOS / BNB” ir “EOS / USDT” prekybos poras ir dalijasi atnaujinimais, pateiktais artėjančio “MainNet” paleidimo proga. Tikimasi, kad “EOS” kaina bus gerokai didesnė nei 30 JAV dolerių, bei “EOS” pateks į 4-tą vietą.

EOS/BNB ir EOS/USDT prekybos poros Binance keitykloje

Binance” – didžiausia pasaulyje kriptovaliutos keitykla, pranešė apie dvi naujas “EOS” prekybos poras “EOS / BNB” ir “EOS / USDT” įvedimą. Šios prekybos poros jau galimos prekybai nuo šiandien.

Binance” pateikė papildomą informaciją apie šį apsikeitimo sandorį savo oficialiajame puslapyje. “EOS” indėliai ir išėmimai bus sustabdyti nuo “2018/05/31 00:00 (UTC)”.

Procesą inicijuos keitykla gegužės 31 d. kai “MainNet” pasidarys stabilus, indėliai ir išėmimai bus atnaujinti, kaip minėta:

“Mes atidarysime EOS indėlius ir išėmimus dar kartą, kai matysime, kad EOS mainnet Yra stabilus.”

Keitykla taip pat prašo naudotojų būti atsargiems ir užtikrinti, kad jie paliks pakankamai laiko EOS indėliams apdoroti iki gegužės 31 d., tam kad nebūtų prarasta jokių lėšų.

“MainNet” paleidimas, ar EOS kaina pakils ir pakeis BCH ketvirtoje vietoje?

Keletas keityklų taip pat palaiko “EOS” prekybos poras. Vienas iš pirmųjų, kuris pridėjo “EOS”, buvo Kucoin. Prieš mėnesį “Bitfinex” paskelbė savo susidomėjimą “EOS”. Taip pat palaikymą išreiškė “CoinDCX”, Indijos “Zebpay”, populiari kriptovaliutos keitykla “Kraken”, “Bithumb”, “Bibox” ir “Gopax” taip pat palaiko “EOS” žetonų mainus.

Šiuo metu “EOS” yra 5-oje vietoje, kriptovaliutos entuziastai ir investuotojai tikisi jog moneta kainuos daugiau nei 30 dolerių, nes labai laukia “MainNet” paleidimo. Be to, John McAfee prognozuoja, kad EOS kaina iki liepos pabaigos pasieks 32 dolerius. Jei taip atsitiks, pamatysime, kad “EOS” perims ketvirtą vietą iš “Bitcoin Cash (BCH)“, kuriam netaikoma tokia plėtra kaip “EOS”.

4Shares