Binance leidžia vartotojams keisti nenaudojamas monetas į Binance Coin (BNB)

Binance leidžia vartotojams keisti nenaudojamas monetas į Binance Coin (BNB)
0Shares

Mes visi nekenčiame momento, kai turime mažą kiekį kriptovaliutos ir negalime jos perkelti, nes mokesčiai niekada nebus padengti turima suma. Na, tai, kas nutiko daugumai iš mūsų, gali pasibaigti. Binance leidžia klientams parduoti savo mažus kiekius ir gauti Binance Coin (BNB).

Nenaudojamos monetos į BNB

Binance yra viena svarbiausių kriptovaliutos keityklų pasaulyje. Per labai trumpą laikotarpį ji tapo pirmąją rinkoje pagal kriptovaliutos prekybos apimtį. Per pastarąsias 24 valandas Binance valdo $ 3,8 mrld. JAV dolerių. Populiariausios prekybos poros yra BTC / USDT, TRX / BTC ir EOS / BTC, kurios sudaro 33% visos prekybos apimties.

Binance Logo 300x300 - Binance Allows Users to Exchange Their Dust for BNB Tokens

Naudojant mainus ir kriptovaliutas, mes žinome, kad kartais lieką keletą monetų, kurių negalima perkelti. Mokesčiai perkelti šias monetas yra didesni nei turimos monetos.

Dėl šios priežasties Binance dabar leidžia savo vartotojams lengvai pakeisti visas “dulkes” į Binance Coin (BNB). Keitykla vis pateikia naujas funkcijas ir vis labiau populiarėja.

Tai buvo labai laukiama funkcija dėl to, kad yra šimtai investuotojų, kurie nenorėtų matyti savo monetų išnykimo. Šie skaičiai gali būti reikšmingi kai kuriems asmenims. Be to, tai leis žmonėms pirmą kartą “paliesti” BNB žetoną, kuris, kaip tikimasi, bus vietinė virtuali ateities decentralizuoto keitimosi valiuta, ties kuria Binance dirba.

Norėdami dalintis dulkėmis su BNB, turėsite įvesti “Fondai”> “Likučiai”, tada pasirinkite monetas, kurias norite keisti BNB žetonams. Pasirinkę juos, kitas žingsnis bus paspausti mygtuką “Exchange” ir patvirtinti.

Norėdami iškeisti nenaudojamas monetas į BNB, turite Binance tinklapyje ar programėleje eiti į “Funds > Balances” ir pasirinkti monetas kurias norite iškeisti į BNB. Pasirinkę juos, kitas žingsnis bus paspausti mygtuką “Exchange” ir patvirtinti.

Šis proceas gali būti atliktas tik vieną kartą per dieną ir tik į BNB monetą.

0Shares