binance
1Shares

Šiuo metu kriptovaliutų keityklų rinka yra pilna pasirinkimų, bet pasirinkti teisingą platformą gali būti tikras galvos skausmas tiek pradedančiam, tiek pažengusiam kriptovaliutų naudotojui.

Binance yra viena populiariausių kriptovaliutų keityklų pasaulyje. Labiausiai ji žinoma dėl crypto-to-crypto mainų. Nors Kinijos kompanija yra gana nauja, bet jau spėjo užsitarnauti gerą vardą dėl didelio kiekio kriptovaliutų, ICO ir mažų mokesčių.

Šiame straipsnyje apžvelgsime viską ką turi žinoti kriptovaliutomis besidomintis asmuo. Kaip veikia keitykla, kokias kriptovaliutas gali mainyti, pavedimo mokesčiai, limitai, saugumas bei klientų aptarnavimas.

Aplankyti Binance

Kaip veikia keitykla?

Lankytojai, kurie mato Binance keitykla pirmą kartą, iškarto gali pastebėti platformo siūlomus du pasirinkimus – basic (standartinis) ir advanced (pažengusiems).  Tiek supaprastinta versija, tiek skirta pažengusiems, gali būti sunkiai suprantama naujokams, tačiau bent minimalias žinias apie keityklų veikimą turintiems asmenims perprasti sistemą neturėtų būti sunku.

Pagrindinis skirtumas tarp “basic” ir “advanced” versijų yra tas, jog “advanced” verija siūlo detalesnę valiutų analizę. Tuo tarpu supaprastintoje versijoje galite matyti kelis grafikus ir diagramas poroms, kurias norite keisti, užsakymus, bei mainų istoriją.

Taip atrodo Binance Basic versija:
Taip atrodo Binance Advanced versija:

Kaip pradėti naudotis Binance keitykla?

Norėdami pradėti naudotis keitykla pirmiausia turite susikūrti paskyrą. Procesas gana paprastas ir Jums nereikės tapatybės patvirtinimo kai esate 1 lygio. Pirmo lygio limitas: 2 BTC per dieną. 2 lygio paskyra leidžia išsiimti iki 100 BTC per dieną, bet reikės siųsti savo dokumentus, bei foto patvirtinimui. Yra ir didesn lygiai, tačiau tada jau reikia kreiptis į klientų aptarnavimą.

Kai jau turite savo paskyrą, galite pradėti naudotis keitykla persivesdami kriptovaliutos į sąskaitą. Yra daugybe kriptovaliutų pasirinkimų, bet rekomenduojame naudoti bitcoin arba ethereum.

Norėdami persivesti kriptovaliutą į sąskaitą: “Funds” > “Deposits / Withdrawals”
Paspaudę du kartus “Deposit” prie pasirinktos valiutos pasirodys Jūsų piniginės adresas. Persivesite į nurodytą adresą kriptovaliutą ir pradėkite naudotis keitykla.

Dabar kai jau turite savo paskyroje kriptovaliutos, galite pradėti mainyti, keisti ar investuoti į daugybe kriptovaliutų. Binance siūlo ne tik didelį pasirinkimą kriptovaliutų, bet taip pat ir ICO (Initial Coin Offering) kuriuos patys atrenka.

Kaip pradėti keisti kriptovaliutą?

Binance keitykla veikia crypto-to-crypto mainų principu. Pagrindinės mainams naudojamos kriptovaliutos: BTC, ETH, BNB ir USDT. Tinklapio viršuje spauskite “Exchange” > “Basic” arba “Advanced” ir užsikraus mainų platforma. Pradedantiesiems rekomenduojama naudoti Basic versiją.

Dešinėje pusėje matomi BTC, ETH, BNB ir USDT – tai pagrindinės kriptovaliutos su kuriomis mainysite. Pasirinkite norimą kriptovaliutą iš sąrašo. Taip pat galite naudotis paieška, bei susidaryti savo mėgstamiausių sąrašą.

Užsikrovus pasirinktam kriptovaliutos grafikui, kairėje pusėje rodomos kainos už kurias žmonės tikisi pirkti ar parduoti kriptovaliutą. Viršuje raudonos yra pardavimo kainos, apačioje žalios pirkimo kainos. Per vidurį rodoma paskutinio pardavimo kaina.

Aplankyti Binance

Norėdami nusipirkti kriptovaliutą, naudokite centre po grafiku žalią formą. Galite rankiniu būdu nurodyti kiekį arba procentais (25%, 50%, 75% ar 100%).

Palaikomos kriptovaliutos

Vienas didžiausių Binance pliusų – labai platus kriptovaliutų bei token’ų pasirikimas. Trader’iai gali naudoti sistemą norėdami įsigyti: Bitcoin, Dash, NEO, Has, Zcash, Dash, Ripple, Bitcoin Cash, IOTA, Litecoin, Bitcoin Gold, Ethereum, Ethereum Classic, EOS ir daugybę kitų. Taip pat galite rasti nemažai ICO sąrašų.

Visas palaikomų kriptovaliutų sąrašas: https://coinmarketcap.com/exchanges/binance/

Apsauga

Paskyros, kaip ir daugumoje kitų keityklų, gali būti apsaugomos (rekomenduojama) TFA (Two-factor Authentication).

Keityklos mokesčiai/limitai

Binance ima vidutiniškai 0.1% mokesčių nuo kiekvieno keitimo, kurį atlieka vartotojas. Binance taip pat siūlo galimybę keitimams naudoti Binance Token’us, kurie leidžia šiuos mokesčius sumažinti dar 50%! Tai yra kone mažiausi mokesčiai, kuriuos siūlo bet kokia keitykla. 

Nusiėmimo mokestis priklauso nuo valiutos, kurią norite išsiimti.

Kalbant apie limitus – nėra jokio limito, kuris apriboja valiutos įsidėjimą į sistemą, tačiau nepatvirtintos anketos gali nusiimti iki 2 BTC per dieną, o patvirtintos – iki 100 BTC per dieną.

Klientų aptarnavimo skyrius

Nors šiuo metu Binance susiduria su didžiulių platformos augimu ir lankytojų kiekio didėjimu – apatarnavimas veikia gana produktyviai. Užklausas galite pateikti užpildę formą Binance tinklapyje. Dėja, LIVE pagalbos kolkas nėra.

Aplankyti Binance

1Shares