Lengvas būdas kasti kriptovaliutas - Hashflare apžvalga
1Shares

Nėra reikalo pirkti brangią ir sudėtingą kriptovaliutos kasimo įrangą, nes Hashflare siūlo kriptovaliutos kasimą prieinamą kiekvienam visame pasaulyje. Klientui reikia tik pasirinkti norimą hashpower kiekį ir pradėti kasti kriptovaliutą. Hashflare pajamos su debesų kasimu atnaujinamos kiekvieną dieną. Pajėgumai prasideda nuo 10 GH/s, todėl naujiems klientams nereikia daug investuoti į debesų kasimo verslą.

Apie Hashflare

Estijoje įsikūręs Hashflare gimė 2014 metais Taline ir pradėjo teikti kriptovaliutos kasimo paslaugas nuo 2015 m. pradžios. Naudojamą technologija sukūrė HashCoin komanda, kuri teikia blockchain sprendimus nuo 2013 metų. Jie išleido tūkstančius ASIC mainerių skirtų bitcoin, litecoin ir kitų kriptovaliutų kasimui. Hashflare bendradarbiavimas su HashCoin užtikrina naujų įrenginių gamybą, bei atnaujinimą.

Įkūrėjai yra dvi Estijos skaitmeninės žvaigždės – Ivan Turygin ir Sergej Potapenko. Turygin turi verslo administravimo išsilavinimą ir patirties su kriptovaliutomis. Be to, kad valdo Hashflare ir HashCoins, jis taip pat yra įkūrėjas Burfa Capital, konsultacijų kompanija Estijoje. Potapenko turi tokį patį išsilavinimą kaip ir kolega ir atskirą verslą – medienos importavimas į Angliją.

Kriptovaliutos kasimas

Hashflare kasimo įrenginiai yra aukštųjų technologijų modernioje patalpoje, kurioje kambario temperatūra ir drėgmė nuolat stebimi pagal pramonės standartus. Tai užtikrina maksimalų galios greitį be perkaitimo pavojaus.

Hashflare socialiniuose tinkluose

Kasamos kriptovaliutos:

Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Zcash, Dash

Adresas:

Hashflare, Tartu mnt 43, Tallinn 10128, Estonia

Apibendrinimas

Hashflare turi labai tvirtą techninę įrangą su “HashCoin” pateiktais kasimo įrenginiais. Jie siūlo galimybę kasti penkias skirtingas kriptovaliutas. Sutartis galioja tol, kol apsimoka kasti kriptovaliutą. Hashflare yra geras debesų kasimo pasirinkimas, kurie nori išbandyti kriptovaliutos kasimą, bet nenori investuoti daug pinigų. Minimalus užsakymo planas prasideda nuo 1,2 JAV dolerio.

Kriptovaliutos kasimas

Pliusai

  • greitas apmokėjimas, jei hashpower įsigyjamas su bitcoin
  • neribota sutarties trukmė
  • partnerių programa

Minusai

  • priežiūros mokesčiai už litecoiną ir bitcoiną
  • piniginių pervedimų atveju jie ima komisinius
  • Trumpas DUK skyrius

Kriptovaliutos kasimas

1Shares