Bitcoin arba kitos kriptovaliutos kasimas yra protingas žingsnis norint išsaugoti ir padidinti jūsų turimas kriptovaliutos atsargas. Tam ypač tinka vadinamas debesų kasimas (cloud mining) – supaprastintas Bitcoinų ir altkoinų gavimo būdas nenaudojant savo techninės įrangos. Šiuo atveju kriptovaliutų išgavimui įranga yra nuomojama iš tokias paslaugas teikiančių įmonių, turinčių galingus duomenų centrus ir kriptovaliutos kasimo „fermas“.

Šiuo metu populiariausios ir patikimiausios kriptovaliutų kasimo kompanijos:

 Apmokėjimo būdaiApmokėjimo valiutaKasamos kriptovaliutos 
Genesis Mining
Kreditinė kortelė (VISA/Mastercard)
Kriptovaliuta
USD, BTC, LTC, DOGE, DASH
BTC, DASH, ETH, LTC, XMR, ZECAplankyti tinklapį
Hashflare
Kreditinė kortelė (VISA/Mastercard)USD, EURBTC, DASH, ETH, LTC, XMR, ZECAplankyti tinklapį
CCG Mining
Kreditinė kortelė (VISA/Mastercard)
Kriptovaliuta
USD, EUR, BTCBTC, ETH, ZEC, XMR, DASH, LTC, LBRYAplankyti tinklapį
Miner Gate
KriptovaliutaBTC, XMRBTC, XMRAplankyti tinklapį
Mining Union
Kreditinė kortelė (VISA/Mastercard)
Kriptovaliuta
USD, EUR, BTCBTC, ETH, ZECAplankyti tinklapį

Debesų kasimas (Cloud Mining) – Tai naujas uždarbio modelis, sukuriantis grupes (mining pools) turint tikslą gauti daugiau pajamų, palyginus su įprastiniu individualiu kasimu. Visą procesą prižiūri ir kontroliuoja kvalifikuoti asmenys, kurie išsprendžia visas technines ir programinės įrangos problemas.

Debesų kasimo pelningumas yra aukštesnis dėl to, kad šias paslaugas teikiančios įmonės, dažniausiai yra tam skirtos techninės įrangos (ASIC) gamintojai. Tai žymiai sumažina kasimo išlaidas ir savikainą, o daugybės ASIC subūrimas didžiulius duomenų centrus, leidžia dirbti su mažesnėmis išlaidomis. Taigi, šis modelis yra naudingas visiems dalyviams, kadangi leidžia žymiai padidinti pelningumą ir įgyti daugiau pajamų.