Pietų Korėja netrukus gali legalizuoti ICO
1Shares

Pietų Korėjos nacionalinė asamblėja išleido oficialų pasiūlymą leisti pirminius monetų pasiūlymus (ICO), pranešdama apie galimą atšaukimą ICO draudimo, paskelbto praėjusių metų rugsėjo mėn.

Pietų Korėja yra trečioji pagal svarbumą kriptovaliutos rinka pasaulyje. 2017 m. rugsėjo mėn. šalies valdžia uždraudė pradinių monetų siūlymus (ICO) ir iki šiol nepateikė jokio aiškumo dėl kriptovaliutos ateities Rytų Azijoje. Tuo tarpu vietinės kompanijos persikėlė į Singapūrą ir Šveicariją, kad apeitų Pietų Korėjos ribojimus, o Pietų Korėjos investuotojai vis dažniau susidurdavo su sukčiavimu.

Nacionalinė asamblėja siekia pateikti tam tikrus galutinius atsakymus, paskelbdama oficialų pasiūlymą leisti vietos ICO. Kaip pranešaBusiness Korea” , nacionalinė asamblėja rekomenduoja teisiškai leisti ICO tokiomis sąlygomis, kurios užtikrintų investuotojų saugumą.

Pasiūlymas buvo pateiktas paskutiniame visuotiniame specialiojo komiteto ketvirtosios industrinės revoliucijos generaliniame posėdyje gegužės 28 d., kuriame teigiama:

Mums reikia sudaryti darbo grupę, įskaitant privačius ekspertus, siekiant pagerinti kriptovaliutų prekybos skaidrumą ir sukurti sąžiningą prekybos tvarką. Administracija taip pat turi apsvarstyti galimybę įsteigti naują komitetą ir kurti valdymo sistemas savo lygmeniu, siekdama sistemingai kurti blockchain politiką ir veiksmingai teikti pramoninę paramą. Mes taip pat nustatysime kriptovaliutos prekybos teisinį pagrindą, įskaitant ICO leidimą.

1Shares