Paslaptingas startuolis iš Estijos tikisi surinkti 180 mln. dolerių per ICO
3Shares

Paslaptingas startuolis iš Estijos pranešė JAV vertybinių popierių ir biržos komisijai, kad ji ketina surinkti beveik 200 milijonų dolerių per pradinį monetų pasiūlymą (ICO).

Pagal viešus dokumentus, pateiktus anksčiau šį mėnesį, firma – “NewTech Myning OU” tikisi surinkti 180 milijonų dolerių, parduodant GoWeb žetonus per paprastus susitarimus dėl ateities tokenų (Simple Agreements for Future Tokens – SAFT). Tokenų kainos yra fiksuotos ties 3 JAV doleriais, o investuotojai gali įsigyti tik vieną žetoną.

Dokumente nurodoma, kad “NewTech Myning” buvo įkurta 2018 m. Kaip ribotos atsakomybės bendrovė (LLC) ir kad ji yra įsikūrusi Taline, Estijoje.

Pardavimas buvo užpildytas pagal D taisyklę, nurodant, kad kompanija prašo atleisti nuo standartinių vertybinių popierių registravimo reikalavimų. “NewTech Myning OU” teigė, kad jie yra atleisti nuo registracijos pagal 506 straipsnio c punktą, o tai reiškia, kad tik akredituotas investuotojas gali prisidėti prie siūlymo.

Dokumentuose yra mažai informacijos apie įmonę, tačiau “GoWeb” tinklalapyje nurodyta, kad žetonai suteikia jų savininkams tam tikrą skaičiavimo galią iš įmonės debesų kasybos duomenų centro. Svetainėje taip pat teigiama, kad “GoWeb” buvo suformuota 2014 m., tačiau jei tai tiesa, ji veikė daugiausia paslapčia.

Verta atkreipti dėmesį, kad Rainer Osanik, kuris yra įtrauktas į sąrašą kaip “NewTech Myning” generalinis direktorius, nėra tarp komandos narių, išvardytų GoWeb svetainėje.

Jei “GoWeb” sėkmingai pasieks tvirtą viršutinę ribą, ji gali būti viena iš TOP 10 labiausiai pelningų žetonų pardavimo 2018 metais. Pagal “CoinSchedule” duomenis ICO surinko truputi mažiau nei 10 milijardų dolerių 2018 m., nors tik aštuoni projektai surinko 100 milijonų JAV dolerių ar daugiau (neįskaitant “EOS”, kurio 4 mlrd. JAV dolerių ICO prasidėjo 2017 m.).

Vis dėlto įdomu, ar šis mažai žinomas startuolis gali pritraukti tokio lygio kapitalą.

3Shares