Ant Financial surinko $14 mlrd. dolerių blockchain technologijos plėtrai
5Shares

“Alibaba” dukterinė bendrovė “Ant Finance” katik baigė istorinį 14 mlrd. dolerių serijos C finansavimo etapą ir “Alipay” kūrėjas teigia, kad didžioji dalis bus naudojama siekiant tobulinti “Blockchain” technologiją.

“Ant Financial” paskelbė, kad praėjusį penktadienį ji pasiekė galutinį susitarimą su savo investuotojais savo serijai C, iš viso 14 milijardų dolerių. Šis finansavimas gaunamas tiek iš vietinių, tiek iš užsienio investuotojų. “Wall Street Journal” teigia, kad surinkta 11 milijardų USD, o likusieji 3 milijardai – RMB. 200 milijonų dolerių, buvo mažiausia investicijų suma, o didžiausia buvo 500 milijonų JAV dolerių.

Ankstesnėse ataskaitose teigiama, kad “Ant Financial” siekė 9 mlrd. JAV dolerių vertės investicijų prieš tariamą pirminį viešąjį siūlymą (IPO). Šiuo metu Kinijos bendrovė vertinama apie 150 milijardų dolerių.

Savo pareiškime, “Ant Financial” paminėjo toliau tobulins “blockchain” technolgoiją: “Kompanija ir toliau investuos į “blockchain”, dirbtinį intelektą, saugumą, daiktų internetą ir atnaujins savo technologijų platformą.”

Tie, kurie investavo į Alibaba dukterines įmones buvo priversti sutikti su tam tikromis sąlygomis – pavyzdžiui, nedidinti esamų akcijų ar investuoti į konkurentus kaip Tencent Holdings ir JD.com Inc.

Jack Ma
Jack Ma sakė nėra bitcoin fanas, but jo kompanijos investuoja į blockchain technologijas

“Ant Financial” yra didžiausias Kinijos interneto ir mobilusis mokėjimo tinklas, kurį šiuo metu valdo “Alipay”, o praėjusiais metais įsigijo ” MoneyGram International”. Įmonė sutelkė dėmesį į technologinių pasiekimų panaudojimą, siekdama geriau aptarnauti savo klientus. Be darbo su “Blockchain” sprendimais, Kinijos milžinas taip pat kuria dirbtinio intelekto technologijas, daiktų interneto (IoT), saugumo ir kompiuterių srityse.

5Shares