Abyss žaidimų platinimo platforma siekia sumažinti rinkodaros išlaidas

Abyss žaidimų platinimo platforma siekia sumažinti rinkodaros išlaidas
1Shares
Projektas kuria kriptovaliuta paremta skaitmeninę žaidimų platinimo platformą, kuri leis žaidėjams ir kūrėjams pasinaudoti pažangia pakvietimų sistema ir motyvacijos programomis.
2017 metais pajamos gautos iš internetinių žaidimų sudarė 31 mlrd. JAV dolerių, o tai padidėjo daugiau nei 29%, palyginus su 2014 metų 24 mlrd. JAV dolerių. Tačiau esamos skaitmeninio turinio platinimo platformos dažnai yra sudėtingos ir neefektyvios reklamos pasirinktys. Paprastai kūrėjams siūloma ribotas paslaugų pasirinkimas tam tikroje platformoje, o motyvacinės programos neduoda naudos.
“Destiny.Games” sukūrė Abyss – inovatorišką skaitmeninių žaidimų platinimo platformą, pagrįstą žaidėjų ir kūrėjų kriptovaliutų atlygių sistema. Abyss turi unikalią daugiapakopę motyvacijos ir pakvietimų sistema, leidžianti žaidėjams užsidirbti už kitų žaidėjų įtraukimą, žaidimus ir socialines veiklas bei dalyvavimą kuriant žaidimų turinį. Be to, žaidimų kūrėjai galės sumažinti rinkodaros išlaidas ir gauti naudos iš pakvietimų programų.
Naujoji platforma bus prieinama PC ir naršyklės versijose, palaikant visų tipų žaidimus, daugiausia dėmesio skiriant “Free2Play MMOs” ir kriptovaliutos žaidimams.

Privalumai kūrėjams

  • Maži mokesčiai: kūrėjai gauna mažiausiai 70% nuo žaidėjų mokėjimų (gali siekti 100% dėl pajamų iš pakvietimų programų)
  • Išsami statistika ir prieiga prie pažangių srauto valdymo priemonių
  • Daugiakalbė 24/7 klientų aptarnavimo tarnyba
  • Pigios reklamos paslaugos ir greita prieiga prie tikslinės auditorijos
  • Greitas išmokėjimas monetomis: nereikia tikrinti dokumentų arba laukti iki ataskaitinio laikotarpio pabaigos.

Privalumai žaidėjams

  • Visame pasaulyje galima žaisti įvairius žaidimus
  • Dalyvavimas individualiose penkių lygių pakvietimo programose
  • Daugybė galimybių uždirbti, įskaitant sukuriamo turinio piniginį atlygį, pajamas iš asmeninių ir bendrų pasiekimų bei žaidimų aukciono
  • Daugiapakopė pakvietimų ir motyvacijos programa leidžia žaidėjams užsidirbti kviečiant draugus, kuriant turinį ar atliekant žaidimo užduotis

Abyss moneta

Žetonai yra kuras, dėl kurio visa sistema veikia sklandžiai. Žaidėjai gaus atlygį už visų tipų pakvietimus ar sumokėti žetonais už platformos prekės ir paslaugas. Dalyvauti žaidimų aukcionuose galima tik naudojant “Abyss” žetonus. Žaidėjai taip pat gaus nuolaida įsigyjant žaidimus su žetonais, o vartotojai gali bet kada atsiimti pinigus į “Ethereum” piniginę.

Abyss ICO informacija

“Abyss ICO” vyks iki gegužės 16 d. Projektas jau surinko daugiau nei 17 000 ETH (taip pat buvo priimtas ir BNB)

Jei jus domina ši kompanija, apsilankykite oficialioje svetainėje, jei norite gauti daugiau informacijos sekite naujienas Twitter ar Telegram

1Shares