Kriptovaliutų prekybos signalai

 

Bitcoin Lietuva Premium grupėje prekiaujame kriptovaliutomis, dalinamės savo rezultatais ir patarimais, kuriame kriptovaliutos bendruomenę.

Kodėl verta?

Patarimai iš labai patikimų šaltinių, kurie asmeniškai padeda pelnytis jau daugiau nei 5 metus. Dalinamės patarimais, įžvalgomis kriptovaliutų rinkoje iš įvairių skirtingų mokamų ir nemokamų šaltinių, kurių sąrašas pastoviai atnaujinamas. Prekiaujame patys, tad visi patarimai išbandyti ir pratestuoti, todėl Jūs gausite tik pačius geriausius patarimus. Atsakome į visus iškilusius klausimus privačiai, padedame nuo A iki Z.

Kaip pradėti prekiauti?

Atsidarome prekybos sąskaitą Binance platformoje ir atliekame verifikacija. Papildome sąskaitą su kriptovaliuta (jeigu neturite kriptovaliutų, susisiekite). Sekame grupės įrašus, joje pastoviai skelbsime aukšto patikimumo patarimus. Kilus papildomiems klausimams klauskite grupėje arba privačia žinute.

* Pradėdami prekiauti, neišleiskite viso banko pačią pirmą dieną, susipirkite portfelį po truputi, lėtai.
* Vienai pozicijai skirkite ne daugiau 1-20% viso kapitalo.
* Neprekiaukite “Margin Trading” jei esate naujokas.
* Įjunkite visus grupės pranešimus.

Kaip prisijungti prie grupės?

Bitcoin Lietuva Premium narystė grupėjė yra mokama – 50 EUR už 90 dienų (16,67 EUR/mėnuo) arba 150 EUR (12,50 EUR/mėnuo) už visus metus.

Apmokėjimas banku:

GAVĖJAS: UAB "IT sprendimų grupė"
ĮMONĖS KODAS: 304471579
SĄSKAITA: LT287300010151331968
MOKĖJIMO PASKIRTIS: Apmokėjimas už narystę grupėje.
SWIFT KODAS: HABALT22 (mokantiems iš užsienio)
SUMA: 50 EUR arba 150 EUR

Jeigu apmokėjimą atliksite iš kito žmogaus sąskaitos, papildomai mokėjimo paskirtyje nurodykite žmogaus vardą ir pavardę už kurį mokama.
Atlikdami mokėjimą iš užsienio, atsiųskite mokėjimo patvirtinimo kopiją, kad pažymėtume, nes apmokėjimas keliaus ~2 dienas.

Apmokėjimas kriptovaliuta:

Norėdami apmokėti kriptovaliuta susisiekite asmeniškai Facebooke. 

SVARBU: Verta nepamiršti, kad prekyba kriptovaliutomis yra rizkinga veikla, todėl kiekvienas investuotojas prisiima visas susijusias rizikas. Prašome Jūsų atsakingai priimti sprendimus susijusius su kriptovaliutų pirkimu ir pardavimu. Nerizikuokite kapitalu, kurio negalite leisti sau prarasti. Neinvestuokite skolintų pinigų. Grupės turinys negali būti laikomas investavimo patarimu. Prieš priimant finansinius sprendimus, būtina atsakingai įvertinti visas su tuom susijusias rizikas. Mes neskatiname vartotojų investuoti į kriptovaliutas siekiant gauti pelną todėl, kad šiuos sprendimus vartotojas turi priimti savarankiškai.