Eterio tinklą puola šunys, naujas kainos rekordas – $4300

Pastarają parą eterio kaina kirto naują visų laikų rekordą – $4300. Bet, rekordą pasiekė ir pavedimų mokesčiai, kurie per praėjusią savaitę išaugo 470% ir siekė net $200 už Uniswap tokenų keitimą ar kitas išmanių kontraktų funkcijas. Įprastų pavedimų kaina svyruoja tarp $10-40 už pavedimą. Blokų grandinės technologijų ekspertai, dėl to kaltina naujausią mėmų monetų bumą.

Informacija iš Etherscan.

Viso to iniciatorius tikėtinai Elon Musk, kuris Twitter tinkle jau kuris laikas garbino kriptovaliutą Dogecoin, po kurio sekė neadekvatus DOGE kriptovaliutos kilimas. Jis primena 2017 metų „Pump & dump“ schemas, kurios žmonėms sukuria greitų pinigų iliuziją ir pritraukia ypač daug pinigų per trumpą laiką, ko pasekoje seka metus ar kelis trunkanti kainos korekcija, po kurios ne visi, jokios vertės nekuriantys projektai grįžta.

Informacija iš Trustnodes.

Po sensacingo DOGE kilimo, atsirado ir naujų projektų klonų, kaip pavyzdys SHIB žetonas, kuris pristatomas kaip „dogekoino žudikas“ ir per mažiau nei savaitę pakilo 1400%. Dar vienas šuns mėmo klonas WOOFY, kuris šiandien buvo nemokamai išdalintas YFI (Yearn.finance) holderiams, vedamas FOMO bangos pakėlė YFI kainą į naują visų laikų rekordą – $90000.

Trumpai tariant, būkite labai atsargūs žaisdami su ugnimi ir susilaikykite nuo beverčių kriptovaliutų pirkimų, pasverkite galimus įėjimo į rinką ir išėjimo mokesčius, padarykite projekto analizę.

Parašė Vytautas

Kriptovaliutomis pradėjau domėtis nuo 2013 iki šiol ir savo patirtimi nemokamai dalinuosi portale BTC.LT. Padedu žmonėms įsigyti ar parduoti turimas kriptovaliutas geriausiu kursu Lietuvoje. Turite klausimų? Mielai atsakysiu!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *