Po SEC bylos Ripple ruošiasi IPO

Japonijos finansų milžino SBI Group generalinis direktorius Yoshitaka Kitao pasakė, kad Ripple ketina įgyvendinti viešą akcijų siūlymą (angl. initial public offering, IPO), pridurdamas, kad vienas iš įkūrėjų Chris Larsen nori, kad įmonė judėtų tokia kryptimi:

Po dabartinio teismo Ripple pasirodys viešai. Per ateinančius 12 mėnesių tikimės pamatyti labai daug kriptovaliutų sektoriaus viešų akcijų siūlymų (IPO) ir tai yra natūrali evoliucija.

Kitas Ripple generalinis direktorius Brad Garlinghouse teigia, kad jo įmonė nebus nei pirma, nei paskutinė, būsimajame kriptovaliutų IPO bume. NASDAQ birža jau prekiauja Coinbase akcijomis, o Ripple šiuo metų yra įsivėlusi į nemalonią teisinę kovą su SEC.

SBI Group yra viena didžiausių Ripple akcininkių, o dalis jos darbuotojų gauna išmokas XRP kriptovaliuta jau antrus metus. Japonijoje XRP kriptovaliutos teisinis statusas yra skaitmeninis turtas.

Yoshitaka Kitao, dar gruodžio mėnesį pareiškė nuomonę, kad Ripple teisinė padėtis JAV, neturės didelės įtakos jos verslo santykiams visame pasaulyje.

Čia rasite paskutinį teisinį dokumentą skirtą teisėjai Sarah Netburn, kuriame Ripple reikalauja, kad SEC paviešintų savo vidines diskusijas. Klausimas bus aptartas kitoje vaizdo konferencijoje, kuri numatyta Balandžio 30 dieną.

Parašė Vytautas

Kriptovaliutomis pradėjau domėtis nuo 2013 iki šiol ir savo patirtimi nemokamai dalinuosi portale BTC.LT. Padedu žmonėms įsigyti ar parduoti turimas kriptovaliutas geriausiu kursu Lietuvoje. Turite klausimų? Mielai atsakysiu!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *